Меню
Ваша корзина

Гуманітарний центр

Видавництво: Гуманитарный центр
Кожен з нас на тому чи іншому життєвому етапі відчував почуття невдоволення власним тілом. Нерідко це невдоволення грунтувалося не так на об'єктивних доказах, а на суб'єктивному сприйнятті. В результаті, ми ставали «в'язнями» власного тіла, і кожен день перебування в ньому здавався таким болісним, щ..
100 грн. Без податку:100 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожен з нас в той чи інший момент життя замислювався про те, що настав час щось змінювати. Але часто цього завжди щось заважало: «а як до цього поставиться партнер?», «Чи зможу я?», «Як зміниться моє життя після цього?». Все це могло позбавити мотивації робити подальші кроки. Саме для таких ситуацій..
199 грн. Без податку:199 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Коли ініціативи вистачає на десятьох, ідей не перелічити, домагання явно підприємницькі, і з'являється ідея організувати свій бізнес, потрібно не забути, що перш за все доведеться взаємодіяти з іншими людьми. Для цього потрібно розбиратися в тому, як влаштовані ці різні, компетентні і непередбачуван..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Що таке щастя і як його досягти? Ці питання не дають спокою багатьом, а можливо навіть, всім людям на протязі всього життя. Якщо ми прагнемо до щасливого життя, то, нам, перш за все, необхідно з'ясувати, що саме робить нас щасливими, що важливо особисто для нас, і від чого, в разі необхідності, ми м..
115 грн. Без податку:115 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Конфлікти - неминуча реальність взаємин між людьми. Професор Пітер М. Келлетт, автор книги "Конфліктний діалог. Робота з пластами значень для продуктивних взаємин", пропонує принципово новий підхід до вирішення цієї проблеми, в основі якого лежить наративна теорія. Виходячи з того, що конфлікт ма..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Як показують Луїза Реддеманн і Яна Стасінг, уява може мати значний вплив на реальне життя - наповнити її змістом або підмінити порожній фантазією. Ця книга - про те, як правильно працювати з уявою в терапії, використовуючи його в якості ресурсу. Численні приклади з практики доводять його ефективніст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Здатність до усвідомленості закладена в нас від природи, потрібно тільки вміти знайти в собі цей потенціал. Практикувати усвідомленість можна, не відриваючись від своїх повсякденних турбот, приділяючи цьому лише кілька хвилин. Але результат не змусить себе довго чекати. Рональд Зігель докладно поясн..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Всім нам знайоме відчуття, коли ми, переповнені тривогою (часто нічим невиправданою), втрачаємо здатність тверезо мислити і потрапляємо під абсолютний контроль емоцій. Ми рідко замислюємося над тим, що така поведінка не дає нам можливості жити "на повну", позбавляючи нас всієї повноти переживань. Ав..
190 грн. Без податку:190 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Цей методичний посібник - авторська програма, що включає ігри та вправи в логічній і методичній послідовності для соціально-психологічного тренінгу «Управління конфліктами». Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресовано тренерам, консультантам, практичним психологам, спеціалістам ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Хіба сьогодні можна уявити життя без активних продажів і перепродажів, маркетингу, мерчендайзингу, повсюдної і всюдисущої реклами, набридливих торгових представників і комерційних директорів, без яких вже не мислить себе жодна організація? Але як всім цим керувати, і так, щоб вся робота - від рядово..
169 грн. Без податку:169 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі відомих австрійських вчених Віденського Університету, які мають великий досвід в області організаційного консультування і розвитку персоналу, представлений короткий огляд найважливіших результатів дослідження управління і лідерства в організації. Процес управління в книзі розглядається на тр..
60 грн. Без податку:60 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі наведено огляд концепцій і поглядів дослідників на механізми саморегуляції, починаючи від біологічних теорій, закінчуючи психологічними концепціями саморегуляції станів. Автор розглядає основні технології та методи саморегуляції, регуляцію стресових станів, призводить рекомендації по саморег..
175 грн. Без податку:175 грн.
Показано з 1 по 12 із 78 (всього сторінок: 7)