Меню
Ваша корзина

Бізнес, економіка

Видавництво: Гуманитарный центр
Ефективна комунікація в організації - запорука досягнення амбітних бізнес-цілей і максимальної оптимізації робочого процесу. Щоб вибудувати плідну комунікацію, має сенс врахувати досвід менеджерів в різних організаціях, а також познайомитися з теоретичними напрацюваннями в даній області. Допомогти в..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Литера Нова
Кінець XIX - початок XX століття були особливим періодом в історії Російської імперії. Це був час болісних духовних шукань і одночасно небаченого патріотичного підйому. Величезна кількість людей не бачили іншого сенсу свого життя, крім як служіння Батьківщині. Старанними трудами і ратним подвигом во..
190 грн. Без податку:190 грн.
Комунікація та комунікабельність
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга Елізабет Мерманн "Комунікація та комунікабельність" розглядає важливу тему - відкриту комунікацію як інструмент вирішення професійних завдань і поведінки в певних життєвих ситуаціях. Книга містить чіткі і ясні рекомендації про те, як організувати спільну роботу в групі, як вирішити конфлікти, ..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі представлено оригінальний підхід до такої важливої ​​і часто обговорюваної в даний час темі, як психологія в рекламі. Автори часто поєднують сувору науковість свого підходу і орієнтацію на вирішення практичних завдань. Зміст може бути прямо використано для формування підходу до рекламного вп..
180 грн. Без податку:180 грн.
Якими є Механізми впліву реклами на індівідуальну и масово свідомість? Які ефектівні технології Використовують для діагностики І проектування рекламного образу? Чому рекламний образ є дінамічнім феноменом, что розвівається від фірмового стилю через соціальні уявлення до образів масової культури? На ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Маркетингові комунікації здатні генерувати мільярди прибутку - але тільки якщо вони інтегровані якісно. Не вдаючись в зайві теорії, автор захоплююче, в легкій і доступній формі, на прикладі компаній, що заслужили світову репутацію гігантів маркетингу, пояснює основні принципи ефективності рекламних ..
200 грн. Без податку:200 грн.
Завдання маркетингу - управляти бізнес-стратегією компанії: виявляти можливості, розробляти і реалізовувати плани, які принесуть успіх на ринку. Гуру маркетингу Філіп Котлер проаналізував десять типових помилок, які допускають маркетологи, і дав поради, як їх уникнути і забезпечити успішний розвиток..
125 грн. Без податку:125 грн.
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Попурри
Книга «Думай і багатій» - це книга, головним чином, про те, як стати багатим. Але, на додаток до цього, дана робота присвячена досягненню успіху в будь-якій області за допомогою застосування особливої ​​філософії, запропонованої автором. Наприклад, на думку спортивного оглядача Джима Мюррея, дана кн..
70 грн. 60 грн. Без податку:60 грн.
Це короткий, але вичерпне практичне керівництво розповідає про багаторівневому маркетингу. Концепція уроків, на якій заснована книга, розроблялася і вивірялася кілька років, що дозволяє автору впевнено стверджувати: використовуючи розглянуті в книзі приклади з практики МLМ, ви зможете працювати біль..
35 грн. Без податку:35 грн.
«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
35 грн. 30 грн. Без податку:30 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
Ця книга - світовий супербестселери, робота №1 по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'..
75 грн. 60 грн. Без податку:60 грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)