Меню
Ваша корзина

Духовність

Книга допоможе побудувати свої відносини з майбутнім супутником, подивившись на це без "рожевих окулярів", сімейним парам - розібратися в конфліктних ситуаціях і зміцнити свій союз. Книга пропонує вам метод, який дозволить кардинально змінити ваше сімейне життя, зробити її щасливою і багатою. Книга ..
140 грн. 95 грн. Без податку:95 грн.
Книга про те, як завдяки математиці крутиться сучасний світ. Навіщо мені математика? Як мені це може стати в нагоді? У житті нікому і ніколи не доведеться обчислювати інтеграл! Дивно, але в епоху цифрових технологій багато людей так розмірковують і вважають математику абстрактною і непотрібною науко..
170 грн. Без податку:170 грн.
У книзі розглядаються вісім складових бізнесу - за кількістю елементів в уявній структурі, яку автор назвав трикутником Б-І, кожен рівень якого представляє життєво важливий аспект підприємництва. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Що, якби ви могли поєднувати гнучкість, адаптивність і згуртованість невеликої команди з владою і ресурсами гігантської організації? Не секрет, що в будь-якій області невеликі команди мають багато переваг: вони можуть швидко реагувати і приймати рішення без бюрократії і тяганини. Але при цьому компа..
220 грн. Без податку:220 грн.
Джим Коллінз, дивлячись поглядом вченого на мляві руїни колись здавалися непохитними, а нині канули в Лету компаній, задається питанням: як гинуть великі? Чи дійсно крах відбувається несподівано або компанія, не відаючи того, готує його своїми руками? Чи можна виявити ознаки занепаду на ранній стаді..
120 грн. Без податку:120 грн.
Чому Ви дурні, хворі і бідні
Хіт Відсутній
Автор розкриває секрети залучення здоров'я, щастя і процвітання, викриваючи таємне вплив "вірусів розуму", здатних запрограмувати підсвідомість людини і змусити саботувати власний успіх. Мільйони людей у всьому світі відкинули обмежують переконання і досягли великих успіхів завдяки його порадам! ..
49 грн. Без податку:49 грн.
Самопоміч
Хіт -26 % Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Книгу Самюела Смайлс можна з легкістю розібрати на цитати, і кожну з них легко застосувати до нашого сучасного життя, причому кожна буде ще більш актуальною, ніж для того часу, коли, власне, було видано цю працю. Книгу можна вважати першоджерелом по саморозвитку, хоча мало хто про неї чули або тим б..
175 грн. 130 грн. Без податку:130 грн.
Про одну з найбільш складних сфер діяльності - про маркетинг послуг. На практичних прикладах роботи як великих компаній, таких як Federal Express і Citicorp, так і невеликих приватних підприємств, книга розповідає про те, як продавати, стимулювати збут і збільшувати число продажів товару, який не мо..
120 грн. Без податку:120 грн.
Підсвідомість може все Підсвідомість може все
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Використання величезних резервів, прихованих у підсвідомості кожної людини, дозволяє вирішувати найскладніші повсякденні проблеми, коли логіка виявляється безсилою. Розроблена автором цієї книги програма допоможе вам активізувати безмежні ресурси власного головного мозку, щоб змінити своє життя на к..
45 грн. Без податку:45 грн.
Вдалий виступ - це подія не тільки для оратора, але і для слухачів, можливість сказати і бути почутим. Щоб це сталося, до виступу треба готуватися: продумати, що, в який момент і як сказати, які використовувати аргументи, як звертатися до слухачів, ніж залучити й утримати їх увагу. Питань багато,..
240 грн. Без податку:240 грн.
Погодьтеся, що, якщо ви хочете чогось досягти в житті, в якийсь момент вам доведеться мати справу з іншими людьми. Будь-які успіхи потребують стороннього вкладу — навіть якщо ви винайшли щось на своїй кухні, вам доведеться спілкуватися з людьми, щоб вивести продукт на новий рівень. Може бути, ви не ..
160 грн. Без податку:160 грн.
Видавництво: Литера Нова
У своїй книзі В. Джемс зробив спробу пояснити факт релігійного, духовного і містичного досвіду не за допомогою понять релігії і філософії, а на основі особистих переживань людей. Причиною подібних переживань Джемс вважав проникнення підсвідомого в нашу звичну життя. Основний висновок, який автор роб..
85 грн. Без податку:85 грн.
Показано з 1 по 12 із 20 (всього сторінок: 2)