Меню
Ваша корзина

Духовність

Видавництво: Литера Нова
У своїй книзі В. Джемс зробив спробу пояснити факт релігійного, духовного і містичного досвіду не за допомогою понять релігії і філософії, а на основі особистих переживань людей. Причиною подібних переживань Джемс вважав проникнення підсвідомого в нашу звичну життя. Основний висновок, який автор роб..
73 грн. Без податку:73 грн.
Видавництво: Литера Нова
Книгу Самюела Смайлс можна з легкістю розібрати на цитати, і кожну з них легко застосувати до нашого сучасного життя, причому кожна буде ще більш актуальною, ніж для того часу, коли, власне, було видано цю працю. Книгу можна вважати першоджерелом по саморозвитку, хоча мало хто про неї чули або тим б..
108 грн. Без податку:108 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга Уілла Шутц «Human Елемент» в справжніх умовах являє собою своєрідну революцію. В основі запропонованого автором підходу - Людина, з його почуттями, ставленням до себе і до інших, його взаємовідносинами з людьми, ступенем його відкритості, прагненням до контролю, почуттям значущості, бажанням б..
210 грн. Без податку:210 грн.
Підсвідомість може все Підсвідомість може все
Хіт Відсутній
Використання величезних резервів, прихованих у підсвідомості кожної людини, дозволяє вирішувати найскладніші повсякденні проблеми, коли логіка виявляється безсилою. Розроблена автором цієї книги програма допоможе вам активізувати безмежні ресурси власного головного мозку, щоб змінити своє життя на к..
35 грн. Без податку:35 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)