Меню
Ваша корзина

Літера Нова

Видавництво: Литера Нова
Наш формат «кишенькової мудрості» просто не дозволив обійти увагою дві насущні теми. На перший погляд ніяк один з одним не пов'язані. Але це лише на перший погляд ... Мистецтво хабарництва представлено в форматі східної казки, з властивими для цього жанру влучними метафорами, які «прозоро» натякають..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Литера Нова
Зовсім недавно, в 2007 році, ми відзначали 285-річчя з дня народження Григорія Савича Сковороди. І, щоб підвищити інтерес і до без того відомих творів автора, ми вирішили адаптувати оригінальний текст і зробити його більш доступним розумінню сучасного читача. А оформивши збірник в кишеньковому форма..
125 грн. Без податку:125 грн.
Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Литера Нова
Цей невеликий психологічний етюд Альфреда Фулье цікавий простотою і очевидністю сформульованої автором істини: життя - це все наші сили, які ми задіємо в боротьбі зі смертю. Перемога життя приносить задоволення, а страждання є ураження в цій боротьбі, тобто смерть. Прагнення жити змушує нас відчуват..
120 грн. Без податку:120 грн.
Світло і свобода
Новинка Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Якщо хочеш пізнати духовний світ людини – звернись до її думок. Саме це пропонує Ерік С. Петерсен, даючи можливість читачеві познайомитися зі світоглядом Томаса Джефферсона, третього президента США, автора всесвітньо відомої Декларації незалежності. Світло, отримане від свободи, свобода, осяяна світ..
220 грн. Без податку:220 грн.
Самопоміч
Хіт -26 % Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Книгу Самюела Смайлс можна з легкістю розібрати на цитати, і кожну з них легко застосувати до нашого сучасного життя, причому кожна буде ще більш актуальною, ніж для того часу, коли, власне, було видано цю працю. Книгу можна вважати першоджерелом по саморозвитку, хоча мало хто про неї чули або тим б..
175 грн. 130 грн. Без податку:130 грн.
Самонавіювання
Хіт Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Ми пропонуємо Читачеві познайомитися з геніальною у своїй простоті знахідкою французького провінційного лікаря Еміля Куе. Він пропонував клієнтам нове болезаспокійливий засіб, яке створювали тільки в його аптеці. Але при цьому вони повинні були постійно повторювати просту фразу: "З кожним днем ​​мен..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Литера Нова
На думку Поля Бурже, Ревнощі - це найважче з почуттів, яке отруює навіть спогади минулого щастя, так як змушує в ньому сумніватися, навіть надії на майбутнє, так як показує і в них можливість обману. Ця недуга переслідував людей за всіх часів і буде продовжувати мучити завжди. Причина - в притаманно..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Литера Нова
"Пристрасть і її лікування" продовжує серію книг "Медицина духу". Любовна пристрасть, на думку автора, може продовжити список хворобливих пристрастей, які призводять до атрофії волі. За своїм впливом, вона рівноцінна алкоголізму, куріння та наркоманії. Отже, спосіб її "лікування" повинен бути аналог..
107 грн. Без податку:107 грн.
Видавництво: Литера Нова
Вірші-афоризми Омара Хайяма, які ми пропонуємо увазі читача, не знаючи ні часових, ні національних кордонів, пережили століття і династії, і дійшли до наших днів. Маленька книжечка, що включає величезну життєву мудрість, живе на його батьківщині, в сусідніх країнах, переходить з рук в руки, з хати в..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Литера Нова
У своїй книзі В. Джемс зробив спробу пояснити факт релігійного, духовного і містичного досвіду не за допомогою понять релігії і філософії, а на основі особистих переживань людей. Причиною подібних переживань Джемс вважав проникнення підсвідомого в нашу звичну життя. Основний висновок, який автор роб..
85 грн. Без податку:85 грн.
Логіка, або Мистецтво мислити
Хіт Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Ця книга, більше відома під назвою "Логіка Пор-Рояля", була задумана як навчальний посібник з логіки, але її місце в історії логіки виявилося набагато більш значним. Автори книги створили логічне вчення, розвиваюче методологічні принципи Р. Декарта і Б. Паскаля. "Логіка" написана живою і доступною м..
120 грн. Без податку:120 грн.
Показано з 1 по 12 із 21 (всього сторінок: 2)