Меню
Ваша корзина

Фінанси. Інвестиції

«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Бомбора
71-річна супермодель Мей Маск - не просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка - ділиться мудрими уроками, які вона засвоїла за довге життя. Незважаючи на удари долі і негаразди: розлучення і статус багатодітної матері-одиначки в 31 рік, бідність і незатребуваність, Мей ніколи не опуска..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Попурри
Більшість фінансових консультантів не бажають, щоб ви читали цю книгу. Адже їм вигідно продовжувати давати вам давно застарілі поради та збагачуватися за ваш рахунок. Якщо ви не почуваєтеся фінансово захищеним на своєму робочому місці, вам особливо важливо взяти під контроль свої фінанси. Ця книга д..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Knygu klubas
У 35 років мої доходи від інвестицій перевищили витрати, і я вийшов на пенсію.    У своїй першій книзі я розповів про те, як саме мені це вдалося. Перед вами друга частина моєї історії.    Я хочу познайомити вас з дивовижним світом самостійних пенсіонерів. Їх багато. Їх досві..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
105 грн. Без податку:105 грн.
Життя нелегка штука, питання лише в тому, що ви маєте намір з нею робити. Скарги, ниття і звинувачення не забезпечать вам майбутнього. Якщо ви прагнете до заможного життя, то повинні самі побудувати її. Ви зможете взяти на себе відповідальність за своє майбутнє лише в тому випадку, якщо навчитеся ко..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Эксмо
Ерік Уоррен ділиться власним досвідом, призводить детально опрацьовані схеми розмов дистриб'ютора з потенційними клієнтами і розкриває такі тонкощі майстерності в мережевому маркетингу, які обов'язково зроблять вас професіоналом. Це книга для тих, хто хоче стати профі в мережевому маркетингу. Це ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Книга розповідає про мудрий підхід до життя, а точніше до її фінансової сторони. І розповідає нам про це людина відома - німецький мільйонер Бодо Шеффер, практик в управлінні фінансами. Головна ідея книги Бодо Шеффер «Шлях до фінансової незалежності» - гроші в руках хорошу людину здатні ощаслив..
60 грн. Без податку:60 грн.
В даному бізнес посібнику Роберт Кіосакі розкриє вісім прихованих цінностей мережевого маркетингу. Автор пояснює що, мережевий маркетинг - це новаторський спосіб піднятися до фінансової свободи для будь-кого хто володіє стимулом, рішучістю і завзятістю. ..
58 грн. Без податку:58 грн.
Видавництво: Альпина бизнес букс
Ця книга - світовий супербестселери, робота №1 по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'..
80 грн. Без податку:80 грн.
Маркетингові комунікації здатні генерувати мільярди прибутку - але тільки якщо вони інтегровані якісно. Не вдаючись в зайві теорії, автор захоплююче, в легкій і доступній формі, на прикладі компаній, що заслужили світову репутацію гігантів маркетингу, пояснює основні принципи ефективності рекламних ..
250 грн. Без податку:250 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Це четверта книга із серії "Психологія праці та організаційна психологія" відомих австрійських вчених Віденського університету Е.Кірхлера і А.Шротт - фахівців в організаційній та економічної психології. Способи вирішення проблем (індивідуально і в групі), моделі прийняття рішень, помилки і способ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (всього сторінок: 4)