Меню
Ваша корзина

Продажі. Закупівлі. Торгівля

Видавництво: Попурри
Більшість фінансових консультантів не бажають, щоб ви читали цю книгу. Адже їм вигідно продовжувати давати вам давно застарілі поради та збагачуватися за ваш рахунок. Якщо ви не почуваєтеся фінансово захищеним на своєму робочому місці, вам особливо важливо взяти під контроль свої фінанси. Ця книга д..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Knygu klubas
У 35 років мої доходи від інвестицій перевищили витрати, і я вийшов на пенсію.    У своїй першій книзі я розповів про те, як саме мені це вдалося. Перед вами друга частина моєї історії.    Я хочу познайомити вас з дивовижним світом самостійних пенсіонерів. Їх багато. Їх досві..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Эксмо
Ерік Уоррен ділиться власним досвідом, призводить детально опрацьовані схеми розмов дистриб'ютора з потенційними клієнтами і розкриває такі тонкощі майстерності в мережевому маркетингу, які обов'язково зроблять вас професіоналом. Це книга для тих, хто хоче стати профі в мережевому маркетингу. Це ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Abiprint
Про те, що головне в продажах - відносини з покупцями. Про те, як з першого ж відвідування будувати їх лояльність. Джек Мітчелл сповідує філософію «обіймів», під якою має на увазі щире прагнення зробити покупця щасливим. На цьому будується вся робота в Mitchell і інших роздрібних магазинах, що належ..
210 грн. 148 грн. Без податку:148 грн.
Книга розповідає про мудрий підхід до життя, а точніше до її фінансової сторони. І розповідає нам про це людина відома - німецький мільйонер Бодо Шеффер, практик в управлінні фінансами. Головна ідея книги Бодо Шеффер «Шлях до фінансової незалежності» - гроші в руках хорошу людину здатні ощаслив..
60 грн. Без податку:60 грн.
В даному бізнес посібнику Роберт Кіосакі розкриє вісім прихованих цінностей мережевого маркетингу. Автор пояснює що, мережевий маркетинг - це новаторський спосіб піднятися до фінансової свободи для будь-кого хто володіє стимулом, рішучістю і завзятістю. ..
58 грн. Без податку:58 грн.
Видавництво: Добрая книга
Захоплювалися ви коли-небудь тими щасливими людьми, які, здається, мають всі, про що тільки можна мріяти? Ви бачили, як упевнено вони виступають на ділових зустрічах і невимушено базікають на вечірках? У них найцікавіша робота, найкрасивіші супутники або супутниці, найкрутіші друзі. Але стривайте! ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Маркетингові комунікації здатні генерувати мільярди прибутку - але тільки якщо вони інтегровані якісно. Не вдаючись в зайві теорії, автор захоплююче, в легкій і доступній формі, на прикладі компаній, що заслужили світову репутацію гігантів маркетингу, пояснює основні принципи ефективності рекламних ..
250 грн. Без податку:250 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
У своїй новій книзі Максим розповідає про 45 татуюваннях продавця, які з'явилися за п'ятнадцять років, під час яких він навчався продавати. Нові 45 татуювань з продавцового минулого Максима Батирева - як в ролі рядового менеджера з продажу, так і в ролі керівника: успіхи, невдачі, висновки з них...
115 грн. Без податку:115 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Це четверта книга із серії "Психологія праці та організаційна психологія" відомих австрійських вчених Віденського університету Е.Кірхлера і А.Шротт - фахівців в організаційній та економічної психології. Способи вирішення проблем (індивідуально і в групі), моделі прийняття рішень, помилки і способ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга, представляет собой всесторонний анализ процесса предпринимательства - начиная с теоретических основ и идей наиболее выдающихся авторов, исследовавших эту тему, и заканчивая анализом современных реалий, в которых предпринимателям приходится строить бизнес. Авторы рассматривают такие темы: спец..
130 грн. Без податку:130 грн.
Ведення власного бізнесу дає підприємцеві величезні можливості по реалізації свого особистісного потенціалу та матеріальних амбіцій. Ніякі банківські вклади, високі оклади і премії не можуть зрівнятися по своєму потенційному доходу з результатами ведення власного успішного бізнесу. Книга консульт..
140 грн. Без податку:140 грн.
Показано з 1 по 12 із 35 (всього сторінок: 3)