Меню
Ваша корзина

Товари зі знижкою

ІЛОН МАСК. Tesla, SpaceX та дорога в майбутнє
Новинка Хіт -9 %
У книзі «Илон Маск: Tesla, SpaceX и дорога в будущее» відомий технологічний журналіст Ешлі Венс вперше пропонує незалежний та різнобічний погляд на життя та досягнення найвідважнішого підприємця Кремнієвої долини. Заснована на ексклюзивних інтерв'ю з Маском, членами його сім'ї та друзями, книга міст..
235 грн. 215 грн. Без ПДВ:215 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
Книга "Жорсткий менеджмент: Примусьте людей працювати на результат" (No B.S. Ruthless Management of People & Profits: No Holds Barred, Kick Butt, Take No Prisoners Guide to Really Getting Rich) розглядає взаємини власника бізнесу зі співробітниками. Автор, Ден Кеннеді (Dan S. Kennedy) - підприєм..
198 грн. 148 грн. Без ПДВ:148 грн.
Закони переможців Закони переможців
Хіт -10 % Відсутній
Видавництво: Попурри
Ми занадто часто дозволяємо іншим людям визначати, що для нас погано, а що добре. Самі ж при цьому задовольняємося малим. Але насправді у кожного з нас є можливість стати переможцем. Бодо Шефер представляє вам 30 випробуваних законів переможців у компактній, доступній і захоплюючій формі. У книзі в..
50 грн. 45 грн. Без ПДВ:45 грн.
Видавництво: Abiprint
Про те, що головне в продажах - відносини з покупцями. Про те, як з першого ж відвідування будувати їх лояльність. Джек Мітчелл сповідує філософію «обіймів», під якою має на увазі щире прагнення зробити покупця щасливим. На цьому будується вся робота в Mitchell і інших роздрібних магазинах, що належ..
210 грн. 148 грн. Без ПДВ:148 грн.
Очищення організму та правильне харчування
Новинка -25 %
За минулі 100 років у нашому житті найбільше змінилося харчування. З'явилося дуже багато рафінованих і штучних продуктів, які виявилися не пристосованими до механізмів переробки та засвоєння їжі, що еволюційно сформувалися. Шлунково-кишковий тракт псується і зношується насамперед, а від нього патоло..
80 грн. 60 грн. Без ПДВ:60 грн.
Видавництво: BBDO
Nike - один з найбільш відомих світових брендів. Творець компанії - Філ Найт - один з найбагатших людей, хоча ще в юності він не міг собі дозволити купити кросівки Adidas. 50 років тому студент Орегонського університету і бігун на середні дистанції Філ Найт позичив у батька 50 баксів і почав перепро..
280 грн. 240 грн. Без ПДВ:240 грн.
Видавництво: Омега-принт
Про те, що компанія повинна розглядати і своїх співробітників, і своїх клієнтів перш за все як людей, тоді все інше прийде саме собою. Якщо керівник відноситься до співробітників як до партнерів, а не як до одного з ресурсів, ті домагаються фантастичних результатів, якщо він бачить в клієнтах не ..
130 грн. 119 грн. Без ПДВ:119 грн.
Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу
Новинка Хіт -6 %
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Це оновлене видання найвідомішої книги з особистої ефективності, перекладеної на кілька десятків мов. З її допомогою клубки ваших проблем розплутати набагато швидше: ви знайдете ясність свідомості і впорядкованість думок, навчитеся відокремлювати важливі справи від другорядних, вірно ставити цілі і ..
160 грн. 150 грн. Без ПДВ:150 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)