Меню
Ваша корзина

Товари зі знижкою

Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
73 грн. 64 грн. Без ПДВ:64 грн.
12 тижнів на рік
Хіт -33 % Відсутній
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
120 грн. 80 грн. Без ПДВ:80 грн.
7 навичок високоефективних людей 7 навичок високоефективних людей
Хіт -13 % Відсутній
Видавництво: Альпина бизнес букс
Ця книга - світовий супербестселери, робота №1 по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'..
80 грн. 70 грн. Без ПДВ:70 грн.
Ця книга - захоплююча історія самої успішної інтернет-компанії у світі. Останнім часом фінансовий результат діяльності Google Inc. перевершує навіть найсміливіші очікування інвестиційних аналітиків. Цілеспрямованість, науковий талант, творчий пошук, сміливість і любов до експерименту засновників ..
280 грн. 240 грн. Без ПДВ:240 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
100 грн. 80 грн. Без ПДВ:80 грн.
В цьому році я
-21 % Відсутній
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Книга про те, як не боятися змін і знайти власну "формулу успіху" для того, щоб зробити своє життя кращим, добитися поставлених цілей і здійснити задумані плани. Вона про те, як знайти точку відліку, з якої позитивні зміни стануть постійними, а мрії перетворяться в реальність. ..
125 грн. 99 грн. Без ПДВ:99 грн.
Всі брешуть. Пошуковики, Big Data і Інтернет знають про вас все
-16 % Відсутній
Автор книги, фахівець Google по Data Science, провів дослідження, спираючись на науку про великих даних (Big Data), а також дані, які може надати досліднику Інтернет. В результаті він отримав сенсаційні дані, повністю перевертають сучасні уявлення про суспільство, в якому ми живемо. ..
160 грн. 135 грн. Без ПДВ:135 грн.
Видавництво: Поликрафт
Світовий бестселер, що став свого роду класикою, що витримав безліч перевидань і зберігає популярність у західного читача на протязі ось вже більше двадцяти років. Білл О'Хенлон - професійний психолог, знаменитий учень Мілтона Еріксона - пропонує десять простих ключів, які допоможуть вам впевнено ла..
100 грн. 80 грн. Без ПДВ:80 грн.
Досить думати! Дій!
Хіт -17 % Відсутній
Видавництво: Попурри
Вам набридло витати в хмарах? Ви хочете вийти за рамки ефемерного позитивного мислення і вступити в світ необмежених можливостей? На сторінках цієї книги вас чекає перевірена часом і життям формула успіху, яка дозволить вам добитися всього, чого душа забажає, - але не за допомогою якихось абстрактни..
90 грн. 75 грн. Без ПДВ:75 грн.
Лідер без титулу
Хіт -25 % Відсутній
Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
120 грн. 90 грн. Без ПДВ:90 грн.
Магія ранку (офсет) Магія ранку (офсет)
Хіт -24 % Відсутній
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Рідкісні книги здатні не тільки поміняти наше ставлення до життя, але і змінити поведінку. Книга Хела Елрод - одна з них. Прислухаючись до порад автора з книги "Магія ранку", десятки тисяч людей поліпшили своє здоров'я, стали більше заробляти, навчилися фокусуватися на ключових завданнях і, головне,..
99 грн. 75 грн. Без ПДВ:75 грн.
Магія ранку для підприємців
Хіт -14 % Відсутній
Видавництво: Поликрафт
Те, чого ви досягли - це результат того, ким ви були, однак досягнення майбутніх цілей повністю залежить від того, ким ви вирішите стати, починаючи з цього моменту. Прийшов ваш час. Сьогодні найважливіший день вашого життя, оскільки від того, ким ви стаєте зараз (з урахуванням прийнятих вами ріше..
110 грн. 95 грн. Без ПДВ:95 грн.
Показано з 1 по 12 із 27 (всього сторінок: 3)