Меню
Ваша корзина

Керування персоналом. Кар'єра

Видавництво: Гуманитарный центр
Таке явище, як мобінг, для людей, що зіткнулися з ним колись або перебувають зараз під його тиском, означає необхідність долати травму, пережити глибокий шок або навіть внутрішній перелом. Моббінг - це форма психологічного насильства у вигляді цькування співробітника в колективі, як правило, з метою..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Організації використовують дискурс, спільно конструюючи реальність і що відбуваються в ній події крізь призму організаційних цінностей, культури, норм і політики. Тобто на основі організаційної культури. Саме організаційна культура визначає дії, установки і поведінку. Багато в чому це залежить від в..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ефективна комунікація в організації - запорука досягнення амбітних бізнес-цілей і максимальної оптимізації робочого процесу. Щоб вибудувати плідну комунікацію, має сенс врахувати досвід менеджерів в різних організаціях, а також познайомитися з теоретичними напрацюваннями в даній області. Допомогти в..
180 грн. Без податку:180 грн.
Системний коучинг
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Що таке знання? Як людина отримує їх? Наскільки об'єктивні ці знання? Чи можна вважати те, що ми сприймаємо, істинним і чи відповідає це тому, що сприймає інша людина? Саме ці філософські питання лежать в основі будь-якої взаємодії людей, особливо в професійній сфері, де знання і оперативне відображ..
65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
На даний момент для організаційної психології серйозна наукова проблема - це аналіз цілей і процесів життєдіяльності організацій за допомогою такого необхідного і достатнього кількості комплексних змінних, які наблизили б нас до прояснення суті. Складність полягає в тому, що ці комплексні змінні мож..
135 грн. Без податку:135 грн.
Комунікація та комунікабельність
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга Елізабет Мерманн "Комунікація та комунікабельність" розглядає важливу тему - відкриту комунікацію як інструмент вирішення професійних завдань і поведінки в певних життєвих ситуаціях. Книга містить чіткі і ясні рекомендації про те, як організувати спільну роботу в групі, як вирішити конфлікти, ..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Христина Оттль і Гітте Гертер в своїй книзі представляють основні умови для конструктивної і ефективної роботи в команді. Ця книга - практичний посібник про те, як майстерно підібрати команду, відбудувати її роботу і все це забезпечити ефективною комунікацією. Книга написана зрозумілою мовою з невел..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Методичний посібник являє собою авторську програму, яка включає ігри та вправи в їх логічної та методичної послідовності для соціально-психологічного тренінгу "Партнерського спілкування", "Ділового спілкування", "Ефективної комунікації". Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресова..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ця версія книги являє собою доповнене і перероблене видання 2012 року і присвячена проблемі підвищення ефективності діяльності працівників сучасних організацій психологічними засобами. Вивчаючи особливості потреб, мотивів, цінностей людей, що працюють в компанії, необхідно розробляти адекватні прийо..
110 грн. Без податку:110 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)