Меню
Ваша корзина

Керування персоналом. Кар'єра

Видавництво: Эксмо
Ерік Уоррен ділиться власним досвідом, призводить детально опрацьовані схеми розмов дистриб'ютора з потенційними клієнтами і розкриває такі тонкощі майстерності в мережевому маркетингу, які обов'язково зроблять вас професіоналом. Це книга для тих, хто хоче стати профі в мережевому маркетингу. Це ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Abiprint
Про те, що головне в продажах - відносини з покупцями. Про те, як з першого ж відвідування будувати їх лояльність. Джек Мітчелл сповідує філософію «обіймів», під якою має на увазі щире прагнення зробити покупця щасливим. На цьому будується вся робота в Mitchell і інших роздрібних магазинах, що належ..
210 грн. 148 грн. Без податку:148 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Таке явище, як мобінг, для людей, що зіткнулися з ним колись або перебувають зараз під його тиском, означає необхідність долати травму, пережити глибокий шок або навіть внутрішній перелом. Моббінг - це форма психологічного насильства у вигляді цькування співробітника в колективі, як правило, з метою..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Добрая книга
Захоплювалися ви коли-небудь тими щасливими людьми, які, здається, мають всі, про що тільки можна мріяти? Ви бачили, як упевнено вони виступають на ділових зустрічах і невимушено базікають на вечірках? У них найцікавіша робота, найкрасивіші супутники або супутниці, найкрутіші друзі. Але стривайте! ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Організації використовують дискурс, спільно конструюючи реальність і що відбуваються в ній події крізь призму організаційних цінностей, культури, норм і політики. Тобто на основі організаційної культури. Саме організаційна культура визначає дії, установки і поведінку. Багато в чому це залежить від в..
190 грн. Без податку:190 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ефективна комунікація в організації - запорука досягнення амбітних бізнес-цілей і максимальної оптимізації робочого процесу. Щоб вибудувати плідну комунікацію, має сенс врахувати досвід менеджерів в різних організаціях, а також познайомитися з теоретичними напрацюваннями в даній області. Допомогти в..
180 грн. Без податку:180 грн.
Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу
Новинка Хіт -6 %
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Це оновлене видання найвідомішої книги з особистої ефективності, перекладеної на кілька десятків мов. З її допомогою клубки ваших проблем розплутати набагато швидше: ви знайдете ясність свідомості і впорядкованість думок, навчитеся відокремлювати важливі справи від другорядних, вірно ставити цілі і ..
160 грн. 150 грн. Без податку:150 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Цей методичний посібник - авторська програма, що включає ігри та вправи в логічній і методичній послідовності для соціально-психологічного тренінгу «Управління конфліктами». Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресовано тренерам, консультантам, практичним психологам, спеціалістам ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі відомих австрійських вчених Віденського Університету, які мають великий досвід в області організаційного консультування і розвитку персоналу, представлений короткий огляд найважливіших результатів дослідження управління і лідерства в організації. Процес управління в книзі розглядається на тр..
60 грн. Без податку:60 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Що таке знання? Як людина отримує їх? Наскільки об'єктивні ці знання? Чи можна вважати те, що ми сприймаємо, істинним і чи відповідає це тому, що сприймає інша людина? Саме ці філософські питання лежать в основі будь-якої взаємодії людей, особливо в професійній сфері, де знання і оперативне відображ..
65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Христина Оттль і Гітте Гертер в своїй книзі представляють основні умови для конструктивної і ефективної роботи в команді. Ця книга - практичний посібник про те, як майстерно підібрати команду, відбудувати її роботу і все це забезпечити ефективною комунікацією. Книга написана зрозумілою мовою з невел..
125 грн. Без податку:125 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Методичний посібник являє собою авторську програму, яка включає ігри та вправи в їх логічної та методичної послідовності для соціально-психологічного тренінгу "Партнерського спілкування", "Ділового спілкування", "Ефективної комунікації". Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресова..
210 грн. Без податку:210 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (всього сторінок: 4)