Меню
Ваша корзина

Виховання дітей

Видавництво: Попурри
Ця книга, адресована батькам і педагогам, містить практичні поради з навчання дітей найважливішим життєвим навичкам. Її автори діляться мудрими ідеями, які дозволять вам навчити свою дитину долати будь-які труднощі, знаходити друзів і зберігати здоров'я, позбавлятися від негативних думок, підвищити ..
75 грн. 65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
Автор цієї дивно доброї книги вважає, що маленькі діти мають здатність навчитися чому завгодно. Він розмірковує про величезний вплив на новонароджених навколишнього середовища і пропонує прості і зрозумілі прийоми навчання, що сприяють ранньому розвитку дитини. На його думку, те, що дорослі освоюють..
55 грн. 35 грн. Без податку:35 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
100 грн. 80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Scorpio
Чи потрібно карати дитину і вводити заборони? Чи потрібні для розвитку дитини спеціальні методики? Як самим батькам впоратися зі своїми страхами і емоціями? Подібні питання часто хвилюють багатьох молодих мам і тат. Тому в цій аудіокнизі зібрані прості і реальні поради, засновані на професійному і м..
85 грн. Без податку:85 грн.
Емоційний інтелект дитини
Хіт Відсутній
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Ця книга - керівництво для батьків, які хочуть допомогти своїм дітям навчитися регулювати свої емоції. Кожен батько знає, наскільки важливий інтелект дитини: без нього не досягти успіху в школі і в житті. Не менш важливо і вміння володіти своїми емоціями, на яке звертають набагато менше уваги. До..
99 грн. Без податку:99 грн.
Діти - з небес
Хіт Відсутній
Видавництво: София
Автор бестселера "Чоловіки з Марса, жінки з Венери" підніс приголомшливий подарунок всім чоловікам і жінкам, у яких є діти. Ця книга дійсно допоможе вам у вихованні дітей. Позитивне виховання зробить ваших дітей успішними, здатними справлятися з будь-якими життєвими труднощами, позбавить від почуття..
58 грн. Без податку:58 грн.
Відчепіться від дитини!
Хіт Відсутній
Видавництво: AlmaLittera
Ми всі хочемо виростити дітей успішними, самостійними, щасливими. І тому активно організуємо їхнє життя, контролюємо поведінку, постійно зупиняють і коригуємо. Але наші зусилля вплинути на іншу людину, прямо впливаючи на нього, майже не приносять користі. Марина Мелія - ​​психолог із сорокарічним..
85 грн. Без податку:85 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)