Меню
Ваша корзина

Попурри

Видавництво: Попурри
Ця книга вже допомогла мільйонам людей зробити своє життя кращим. Девід Шварц, один з найвідоміших експертів у галузі мотивації, навчить вас краще працювати, краще керувати, краще заробляти і - що ще важливіше - нарешті відчути себе щасливими і досягти душевного спокою. Автор дає не абстрактні порад..
90 грн. Без податку:90 грн.
Мані, або Абетка грошей
Хіт -23 % Відсутній
Видавництво: Попурри
«Азбука для дорослих?» - здивовано запитаєте ви. А чому б і ні, якщо за справу береться фінансовий геній Бодо Шефер? У цій книзі, зрозумілою навіть дитині, він вказує нам найпростіший і короткий шлях до багатства. Читачі дуже швидко помітять, що поради та ідеї Шефера цілком застосовні до реального ж..
43 грн. 33 грн. Без податку:33 грн.
Видавництво: Попурри
У цій книзі досить доступно викладено ряд практичних методик і правил, які допоможуть вам: планувати і організовувати роботу протягом дня; фокусувати увагу на найбільш значущих завданнях; не допускати зволікання в справах; досягати більш високих результатів при виконанні завдань будь-якого роду. Ви..
65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: Попурри
Ми занадто часто дозволяємо іншим людям визначати, що для нас погано, а що добре. Самі ж при цьому задовольняємося малим. Але насправді у кожного з нас є можливість стати переможцем. Бодо Шефер представляє вам 30 випробуваних законів переможців у компактній, доступній і захоплюючій формі. У книзі в..
50 грн. 45 грн. Без податку:45 грн.
Видавництво: Попурри
Книга «Думай і багатій» - це книга, головним чином, про те, як стати багатим. Але, на додаток до цього, дана робота присвячена досягненню успіху в будь-якій області за допомогою застосування особливої ​​філософії, запропонованої автором. Наприклад, на думку спортивного оглядача Джима Мюррея, дана кн..
70 грн. Без податку:70 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)