Меню
Ваша корзина

Попурри

Я бачу, про що ви думаєте
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Джо Наварро, колишній агент ФБР і експерт в області невербального спілкування, вчить моментально "сканувати" співрозмовника, розшифровувати ледь помітні сигнали в його поведінці, розпізнавати завуальовані емоції і відразу ж помічати найменші каверзи і ознаки брехні. ..
165 грн. Без податку:165 грн.
Видавництво: Попурри
Більшість фінансових консультантів не бажають, щоб ви читали цю книгу. Адже їм вигідно продовжувати давати вам давно застарілі поради та збагачуватися за ваш рахунок. Якщо ви не почуваєтеся фінансово захищеним на своєму робочому місці, вам особливо важливо взяти під контроль свої фінанси. Ця книга д..
112 грн. Без податку:112 грн.
Видавництво: Попурри
«Словник мови тіла» - перший в своєму роді довідник по немовних засобів спілкування, що описує і пояснює більш 400 елементів невербальної комунікації. ..
145 грн. Без податку:145 грн.
Видавництво: Попурри
Ця книга, адресована батькам і педагогам, містить практичні поради з навчання дітей найважливішим життєвим навичкам. Її автори діляться мудрими ідеями, які дозволять вам навчити свою дитину долати будь-які труднощі, знаходити друзів і зберігати здоров'я, позбавлятися від негативних думок, підвищити ..
55 грн. Без податку:55 грн.
Видавництво: Попурри
Книга розповідає про найбільш ефективні стратегії і конкретних прийомах, користуючись якими кожна людина може взяти під контроль свої почуття і емоції, тілесне здоров'я, фінанси, відносини з оточуючими людьми - тобто приборкати всі сили, які відіграють його життям і долею. ..
280 грн. Без податку:280 грн.
Підсвідомість може все Підсвідомість може все
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Використання величезних резервів, прихованих у підсвідомості кожної людини, дозволяє вирішувати найскладніші повсякденні проблеми, коли логіка виявляється безсилою. Розроблена автором цієї книги програма допоможе вам активізувати безмежні ресурси власного головного мозку, щоб змінити своє життя на к..
45 грн. Без податку:45 грн.
Немає виправдань!
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Кожна з 21 глав книги показує, як підвищити рівень дисциплінованості в якомусь одному аспекті життя, а пропоновані в кінці глави практичні вправи допоможуть вам застосувати підхід "відмови від виправдань" у вашій власній життя. Освоєння навичок самодисципліни принесе вам величезну користь ... тому п..
120 грн. Без податку:120 грн.
Мистецтво мислити масштабно
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Ця книга вже допомогла мільйонам людей зробити своє життя кращим. Девід Шварц, один з найвідоміших експертів у галузі мотивації, навчить вас краще працювати, краще керувати, краще заробляти і - що ще важливіше - нарешті відчути себе щасливими і досягти душевного спокою. Автор дає не абстрактні порад..
105 грн. Без податку:105 грн.
Мані, або Абетка грошей
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
«Азбука для дорослих?» - здивовано запитаєте ви. А чому б і ні, якщо за справу береться фінансовий геній Бодо Шефер? У цій книзі, зрозумілою навіть дитині, він вказує нам найпростіший і короткий шлях до багатства. Читачі дуже швидко помітять, що поради та ідеї Шефера цілком застосовні до реального ж..
45 грн. Без податку:45 грн.
Залиште гидливість, з'їжте жабу!
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
У цій книзі досить доступно викладено ряд практичних методик і правил, які допоможуть вам: планувати і організовувати роботу протягом дня; фокусувати увагу на найбільш значущих завданнях; не допускати зволікання в справах; досягати більш високих результатів при виконанні завдань будь-якого роду. Ви..
75 грн. Без податку:75 грн.
Закони переможців Закони переможців
Хіт -10 % Відсутній
Видавництво: Попурри
Ми занадто часто дозволяємо іншим людям визначати, що для нас погано, а що добре. Самі ж при цьому задовольняємося малим. Але насправді у кожного з нас є можливість стати переможцем. Бодо Шефер представляє вам 30 випробуваних законів переможців у компактній, доступній і захоплюючій формі. У книзі в..
50 грн. 45 грн. Без податку:45 грн.
Думай і багатій
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Книга «Думай і багатій» - це книга, головним чином, про те, як стати багатим. Але, на додаток до цього, дана робота присвячена досягненню успіху в будь-якій області за допомогою застосування особливої ​​філософії, запропонованої автором. Наприклад, на думку спортивного оглядача Джима Мюррея, дана кн..
70 грн. Без податку:70 грн.
Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)