Меню
Ваша корзина

Думай і багатій

Думай і багатій
Думай і багатій
Хіт
Думай і багатій
Думай і багатій
Думай і багатій
70 грн.
Без ПДВ: 70 грн.
  • Наявність: В наявності
  • Артикуль: 1210
  • Вага: 0.20
  • ISBN: 9785938788213

Книга «Думай і багатій» - це книга, головним чином, про те, як стати багатим. Але, на додаток до цього, дана робота присвячена досягненню успіху в будь-якій області за допомогою застосування особливої ​​філософії, запропонованої автором. Наприклад, на думку спортивного оглядача Джима Мюррея, дана книга допомогла боксерові Кену Нортону здобути перемогу над легендарним Мохаммедом Алі, а це коштує чималого.

Кнгіга «Думай і багатій» включена в список необхідних до прочитання книг знаменитого письменника і лауреата Нобелівської премії Джона Максвелла. Також вона є бестселером, проданим тиражем понад 20 мільйонів примірників.

Можливо, вам буде цікаво дізнатися, що ще будучи студентом і підробляючи репортером, Наполеон Хілл почав збір матеріалу про кар'єру знаменитостей. У 1908 році Ендрю Карнегі запропонував Хіллу взяти інтерв'ю у 500 успішних американців і визначити універсальну формулу успіху. Результатом цього настанови через двадцять років і стала книга «Думай і багатій».

Про Наполеона Хіллі
Наполеон ХіллНаполеон Хілл - американський психолог успіху, філософ і автор кількох бестселерів на тему досягнення добробуту. Також він є засновником «Фонду Наполеона Хілла» і «Асоціації Наполеона Хілла». Цю людину вважають першим, хто зумів вивести правило, на якому навіть сьогодні грунтується багатомільярдний бізнес мотивації і поп-психології. Даний принцип звучить як «ти є те, що ти думаєш». До моменту своєї смерті в 1970 році Наполеон Хілл був відданий своїй справі - займався просвітництвом і на своєму власному прикладі показував, наскільки ефективні його ідеї і методи.

Короткий зміст книги «Думай і багатій»
На початку книги ви зможете прочитати цікаву інформацію про автора і саму книгу. Після цього вашій увазі буде запропоновано передмову і п'ятнадцять найцікавіших глав. По суті, всю книгу можна розібрати на цитати, до яких, як до джерела натхнення, можна звертатися буквально кожен день. Саме з цієї причини ми не робили якусь особливу вибірки, а просто вирішили познайомити вас з деякими ідеями Наполеона Хілла, взятими з його книги.

Вступ
Нерідко ми думаємо, що тільки якісь особливі люди можуть бути багатими і успішними, у зв'язку з чим навіть не робимо спроб вийти з нескінченного кола, де немає місця великих звершень. Книга Наполеона Хілла, безсумнівно, допоможе вам подолати свої страхи і сумніви, повірити в себе і встати на шлях до своєї мрії!

думка могутня
Найпершим і найважливішим принципом на шляху до успіху є наявність хоча б однієї глибокої ідеї. Якщо ви мислите категоріями успіху, то він вам гарантований. Причиною неуспіху є відмова від своєї затії при перших же труднощах. Важливо мати чітку мету, вірити в успіх і бути наполегливим. Все, що ви можете бажати і представляти - всього цього ви здатні досягти!

Коли бажання стає дією
Ідея переходить в багатство, проходячи чотири етапи. Вам потрібно:

Визначити конкретну кількість грошей, яким ви хочете мати, потім визначити терміни і письмово задекларувати своє бажання
Повторювати свою програму успіху з ранку і ввечері
Зізнатися самому собі в тому, яку ціну ви готові заплатити за багатство
Скласти план і негайно приступити до дій
Віра
Віра є каталізатором здібностей розуму. Думки, які ви можете відчути, можуть бути матеріалізовані. Підсвідомість здатне матеріалізувати позитивні думки з точно таким же успіхом, як і негативні. Воно переводить їх у матеріальну площину, використовуючи всі доступні практичні засоби.

самонавіювання
Самонавіювання є центр управління на кордоні свідомого і підсвідомого мислення. Воно контактує з усім видами навіювання і самоврядним порушенням свідомості через почуття. Щоб активізувати самонавіювання потрібно застосовувати певні принципи, наприклад такий: сказані вголос слова повинні бути підкріплені вірою і почуттями. З самонавіюванням в свідомість людини проникають основоположні думки.

знання
Люди самостійно знаходять знання, які їм потрібні. Але знання не здатне створити багатство, поки його не організували і не направили в бік накопичення багатства. Реальною силою воно здатне стати тільки тоді, коли починає являти собою план дій, спрямований на досягнення результату. Щоб досягти успіху, потрібно опанувати особливими знаннями в тій сфері, яка вам цікава.

Уява
Потенціал людини зберігається в його уяві, де оформляються всі його плани і бажання. Якщо людина здатна щось уявити, значить, він здатний це створити. Уява може бути синтетичним, що допомагає надавати знайомої інформації нові форми, і творчим, що сприймає і перетворює ідеї, а також контактують із загальним інформаційним полем і підсвідомістю оточуючих.

планування

Ідеї ​​можна перетворювати в багатство за допомогою чіткого наміру і конкретного плану. Ви можете скооперуватися з потрібними людьми і створити «мозковий центр», визначити вигоди для всіх учасників свого задуму і застосувати уяву, здібності, освіту і досвід інших людей в своїх цілях. Якщо план не виходить реалізувати, його слід замінити.

Робота і успіх
Першим кроком на шляху до успіху є хороша робота, якою хочеться займатися. Щоб знайти роботу до душі, потрібно:

Зрозуміти, яка діяльність вам цікава
Вибрати організацію, в якій ви хотіли б працювати
З'ясувати все про майбутнього роботодавця
Проаналізувати власні можливості і здібності
Зосередитися на тому, що ви можете запропонувати
Записати всі плани і думки по роботі на папір
причини невдач
Найпоширенішими причинами невдач є такі як погана спадковість, відсутність чітких цілей, прогалини в освіті, відсутність сили волі, проблеми зі здоров'ям, звичка прокрастініровать, відсутність наполегливості, відразливі риси характеру, невпевненість в собі і прийняті рішення, упередження і забобони.

Наполегливість - стан свідомості
Наполегливість здатна допомогти вам розвинути здатність мислити грошовими категоріями, завдяки чому ваша підсвідомість зможе стати справжнім «монетним двором». Наполегливість полягає в звичці, силі волі, співробітництво, ретельному аналізі, визначеності планів, впевненості в собі, бажанні і ясності намірів.

сила розуму
Про силу розуму кажуть організовані зусилля двох і більше людей, які мають спільну мету і єдиний план роботи, а також організовується інтелектуально спрямоване знання. Джерелом знань може бути накопичений досвід, творча уява, дослідження і експеримент. Сила розуму криється в координації того, що знають і вміють кілька людей.

сублімація
Геніальність може бути досягнута за допомогою сексуального розвитку, який передбачає грамотне використання сексу, любові і захоплень, а також їх контроль. І саме в сфері сублімації ховається секрет контролю над ними. Почуття, що володіють руйнівним потенціалом, можуть бути перетворені в позитивні, якщо направити думку в творче русло.

підсвідомість
Підсвідомість відрізняється реакцією на чільні емоції і бажання, і здатне діяти через свідомість. Інструментами підсвідомості є наміри, бажання і плани людей, але що набагато важливіше - це вміння їх використовувати. Підсвідомість можна вважати посередником між розумом людини і Всесвіту.

страх
Страх і схожі з ним сумніви і вагання є перешкодами в досягненні успіху і генерації ідей. Страх є всього лише станом свідомості, і його можна направляти і контролювати. Страхи бувають різні, наприклад, страх злиднів, критики, хвороб, смерті, невдач і т.д. Побороти страхи може умиротворений свідомість, матеріальні блага і щастя.

висновок
Книга Наполеона Хілла «Думай і багатій» - це покажчик на шляху до досягнення добробуту. Прийти до багатства і успіху можна, якщо використовувати принципи успіху, викладені автором в цій роботі. Але в процесі застосування даних принципів дуже важливо пам'ятати, що важливо також мати пристрасне бажання стати багатою людиною.

Якщо ви сильна особистість, якщо ви здатні на досягнення мети, володієте самодисципліною і вмієте слідувати своїм планам, ви обов'язково досягнете багатства, успіху і визнання, чим би ви не займалися.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Характеристики
Бумага: Сіра
Год издания 2006
Издательство Попуррі
Количество страниц: 384
Переплет: М'яка
Формат 130х200 мм
Язык Російська