Меню
Ваша корзина

Політологія

Видавництво: Гуманитарный центр
Конфлікти - неминуча реальність взаємин між людьми. Професор Пітер М. Келлетт, автор книги "Конфліктний діалог. Робота з пластами значень для продуктивних взаємин", пропонує принципово новий підхід до вирішення цієї проблеми, в основі якого лежить наративна теорія. Виходячи з того, що конфлікт ма..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга Даррена Дж.Ліллекера "Політична комунікація" є систематичний опис основних концептів, теорій і видів діяльності, пов'язаних з політичною комунікацією. Автор наводить понад 50 концептів з їх докладним поясненням, історією появи, дослідження і сферами застосування. Політична комунікація - це сво..
135 грн. Без податку:135 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
В епоху мас-медіа "події" замінюють інформацію, а політтехнологи і PR-менеджери перетворили політичну сцену в подіум для дефіле. Не дивно, що довіра людей до політиків (особливо - чоловікам) так стрімко падає. Але хіба система, в якій кожна людина може говорити все, що завгодно, не «змушує» людей..
115 грн. Без податку:115 грн.
Новий Захід. Українська мрія (тв.)
Новинка В наявності
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.Системні пропозиції щодо трансформації економіки України базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, щ..
520 грн. Без податку:520 грн.
Лідерство та влада. Процеси ідентичності у групах та організаціях
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Перевагою книги, яку читач тримає в руках, є те, що, по суті, у ній розкриваються закони формування лідерства як соціального явища, правила та принципи системної організації лідерства у групі. Ключова функція лідера - це конструктивна зміна зовнішнього середовища, в якому живе група для досягнення ц..
160 грн. Без податку:160 грн.
У книзі описуються всі аспекти публічних виступів - від структури і видів аргументації до методів залучення уваги і створення образу, що запам'ятовується. Тепер ви досягнете прекрасних виступів, докладаючи мінімум зусиль. Автори дають максимум інформації в лаконічній формі Нічого зайвого - т..
220 грн. Без податку:220 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)