Меню
Ваша корзина

Біографії бізнесменів. Історія бізнесу

«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Бомбора
71-річна супермодель Мей Маск - не просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка - ділиться мудрими уроками, які вона засвоїла за довге життя. Незважаючи на удари долі і негаразди: розлучення і статус багатодітної матері-одиначки в 31 рік, бідність і незатребуваність, Мей ніколи не опуска..
120 грн. Без податку:120 грн.
Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
85 грн. Без податку:85 грн.
Життя нелегка штука, питання лише в тому, що ви маєте намір з нею робити. Скарги, ниття і звинувачення не забезпечать вам майбутнього. Якщо ви прагнете до заможного життя, то повинні самі побудувати її. Ви зможете взяти на себе відповідальність за своє майбутнє лише в тому випадку, якщо навчитеся ко..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: BBDO
Nike - один з найбільш відомих світових брендів. Творець компанії - Філ Найт - один з найбагатших людей, хоча ще в юності він не міг собі дозволити купити кросівки Adidas. 50 років тому студент Орегонського університету і бігун на середні дистанції Філ Найт позичив у батька 50 баксів і почав перепро..
280 грн. 240 грн. Без податку:240 грн.
ІЛОН МАСК. Tesla, SpaceX та дорога в майбутнє
Новинка Хіт -9 %
У книзі «Илон Маск: Tesla, SpaceX и дорога в будущее» відомий технологічний журналіст Ешлі Венс вперше пропонує незалежний та різнобічний погляд на життя та досягнення найвідважнішого підприємця Кремнієвої долини. Заснована на ексклюзивних інтерв'ю з Маском, членами його сім'ї та друзями, книга міст..
235 грн. 215 грн. Без податку:215 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга, представляет собой всесторонний анализ процесса предпринимательства - начиная с теоретических основ и идей наиболее выдающихся авторов, исследовавших эту тему, и заканчивая анализом современных реалий, в которых предпринимателям приходится строить бизнес. Авторы рассматривают такие темы: спец..
130 грн. Без податку:130 грн.
Видавництво: Эксмо
Книга "Шлях лідера" Головні вислови про успіх, бізнес та життя. Стів Джобс Стів Джобс - один з найбільших підприємців 20 і 21 століття, людина, яка здійснила революції в багатьох сферах бізнесу. Джобс не лише був видатним лідером, а й блискуче формулював свої думки. Багато його висловлювань запам'ят..
145 грн. Без податку:145 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
У книзі зібрані кращі і самі «знакові» цитати Стіва Джобса, засновника Apple. Стів Джобс - напевно, найповажніший підприємець останніх років. Виступи і висловлювання Джобса завжди привертали підвищену увагу і задавали напрям розвитку багатьох галузей на роки вперед. Рекомендована всім шанувальникам ..
200 грн. Без податку:200 грн.
Видавництво: Омега-принт
Про те, що компанія повинна розглядати і своїх співробітників, і своїх клієнтів перш за все як людей, тоді все інше прийде саме собою. Якщо керівник відноситься до співробітників як до партнерів, а не як до одного з ресурсів, ті домагаються фантастичних результатів, якщо він бачить в клієнтах не ..
130 грн. 119 грн. Без податку:119 грн.
Його називали найжорсткішим босом в світі. А потім журнал Fortune присвоїв йому титул «Менеджер століття». За двадцять років у штурвала General Electric Джек Уелч спростував традиційні уявлення і перетворив старіючого колоса в конкурентоспроможну, активно зростаючу і новаторську компанію. Ця вида..
260 грн. Без податку:260 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Тема цієї книги – організація власного бізнесу – дуже сучасна. Це одна з небагатьох книг на цю тему, яка має серйозне наукове обґрунтування. У ній представлені результати досліджень ефективності бізнес-організацій залежно від особистісних особливостей фундатора (підприємця) та стратегій, які він вик..
140 грн. Без податку:140 грн.
Показано з 1 по 12 із 23 (всього сторінок: 2)