Меню
Ваша корзина

Біографії бізнесменів. Історія бізнесу

Що вам розповідали про гроші, коли ви навчалися в школі? Нова книга Роберта Кіосакі - про те, чого вам НЕ розповідали. З неї ви дізнаєтеся про сьогодення фінансовому освіту! Це не солодка казочка з непридатними для гідного життя порадами, а свого роду підручник для випускників фінансової школи Багат..
65.00 грн. Без податку:65.00 грн.
Боріться з фейком за допомогою фактів фейкові гроші У 1971 році президент США Річард Ніксон позбавив американський долар золотого забезпечення. У 1971 році американські долари перестали бути справжніми грошима. Це урядові платіжні засоби. Мій багатий тато називав урядові гроші фейковий. Вони роб..
135.00 грн. Без податку:135.00 грн.
У 1971 році президент Річард Ніксон без узгодження з конгресом позбавив американський долар золотого забезпечення і змінив правила гри - не тільки для США, але і для всього світу. Це стало першим з цілої серії рішень, які привели до нинішньої фінансової кризи, яке розпочалося в 2007 році. Фактично ц..
170.00 грн. Без податку:170.00 грн.
Ця книга змінила світогляд не одній людині на планеті. Адже уявлення про гроші у багатьох громадян досить стереотипне і застаріле. Тому і живуть такі люди все життя працюючи на свої «пасиви», тобто машини, квартири і будинки, не вилазячи з боргів і кредитів. Роберт Кіосакі в своєму житті сам домігся..
30.00 грн. Без податку:30.00 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)