Меню
Ваша корзина

Біографії бізнесменів. Історія бізнесу

Видавництво: Альпина Паблишер
У книзі зібрані кращі і самі «знакові» цитати Стіва Джобса, засновника Apple. Стів Джобс - напевно, найповажніший підприємець останніх років. Виступи і висловлювання Джобса завжди привертали підвищену увагу і задавали напрям розвитку багатьох галузей на роки вперед. Рекомендована всім шанувальникам ..
200 грн. Без податку:200 грн.
Справа не в каві. Корпоративна культура Starbucks
Хіт Відсутній
Видавництво: Омега-принт
Про те, що компанія повинна розглядати і своїх співробітників, і своїх клієнтів перш за все як людей, тоді все інше прийде саме собою. Якщо керівник відноситься до співробітників як до партнерів, а не як до одного з ресурсів, ті домагаються фантастичних результатів, якщо він бачить в клієнтах не ..
130 грн. Без податку:130 грн.
Рокфеллер
Хіт Відсутній
Американський підприємець Джон Девісон Рокфеллер - перший в історії людства "доларовий" мільярдер. Заснувавши в 1870 році нафтову компанію "Стандард ойл", Рокфеллер заклав фундамент системи управління імперією. Підприємницька жилка з'явилася у Рокфеллера ще в ранньому дитинстві. Джон купував фунт цу..
82 грн. Без податку:82 грн.
Про одну з найбільш складних сфер діяльності - про маркетинг послуг. На практичних прикладах роботи як великих компаній, таких як Federal Express і Citicorp, так і невеликих приватних підприємств, книга розповідає про те, як продавати, стимулювати збут і збільшувати число продажів товару, який не мо..
120 грн. Без податку:120 грн.
Підприємництво та малі фірми (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга, представляет собой всесторонний анализ процесса предпринимательства - начиная с теоретических основ и идей наиболее выдающихся авторов, исследовавших эту тему, и заканчивая анализом современных реалий, в которых предпринимателям приходится строить бизнес. Авторы рассматривают такие темы: спец..
130 грн. Без податку:130 грн.
Найбагатший чоловік у вавілоні (Українською) Найбагатший чоловік у вавілоні (Українською)
Хіт Відсутній
«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
120 грн. Без податку:120 грн.
Найбагатший чоловік у вавілоні (Російською)
Хіт Відсутній
«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
45 грн. Без податку:45 грн.
Ніколи не їжте поодинці
Хіт Відсутній
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Зв'язку вирішують все! Уміння легко заводити корисні знайомства і вибудовувати розгалужену мережу контактів - один з найбільш корисних навичок ділової людини. Автор цієї книги - Кейт Феррацці, що зібрав в своєму записнику більше п'яти тисяч контактів, - ділиться простими і дієвими правилами нетво..
125 грн. Без податку:125 грн.
Його називали найжорсткішим босом в світі. А потім журнал Fortune присвоїв йому титул «Менеджер століття». За двадцять років у штурвала General Electric Джек Уелч спростував традиційні уявлення і перетворив старіючого колоса в конкурентоспроможну, активно зростаючу і новаторську компанію. Ця вида..
260 грн. Без податку:260 грн.
Вдалий виступ - це подія не тільки для оратора, але і для слухачів, можливість сказати і бути почутим. Щоб це сталося, до виступу треба готуватися: продумати, що, в який момент і як сказати, які використовувати аргументи, як звертатися до слухачів, ніж залучити й утримати їх увагу. Питань багато,..
240 грн. Без податку:240 грн.
Погодьтеся, що, якщо ви хочете чогось досягти в житті, в якийсь момент вам доведеться мати справу з іншими людьми. Будь-які успіхи потребують стороннього вкладу — навіть якщо ви винайшли щось на своїй кухні, вам доведеться спілкуватися з людьми, щоб вивести продукт на новий рівень. Може бути, ви не ..
160 грн. Без податку:160 грн.
Теорія Кам'яного Обличчя, Чорного Серця описує таємний закон природи, який керує успішним поведінкою в будь-якій області життя. Його знали американскі першопрохідці. Його використовують азіатські бізнесмени. З давніх часів і до наших днів все успішні люди застосовують цей секрет. Цей закон не в..
103 грн. Без податку:103 грн.
Показано з 13 по 24 із 38 (всього сторінок: 4)