Меню
Ваша корзина

Біографії бізнесменів. Історія бізнесу

Сем Уолтон - безсумнівно, король роздрібної торгівлі XX століття. Всього за кілька десятиліть він перетворив маленький магазин у центрі провінційного містечка в найбільшу в світі мережу роздрібної торгівлі Wal-Mart. У своїй книзі Сем Уолтон пише про натхнення, сміливості, оптимізм і важкій праці, як..
180 грн. Без податку:180 грн.
Засновники найефективніших компаній. Психологічний аналіз та практичні рекомендації для підприємців
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Тема цієї книги – організація власного бізнесу – дуже сучасна. Це одна з небагатьох книг на цю тему, яка має серйозне наукове обґрунтування. У ній представлені результати досліджень ефективності бізнес-організацій залежно від особистісних особливостей фундатора (підприємця) та стратегій, які він вик..
140 грн. Без податку:140 грн.
Закони переможців Закони переможців
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Ми занадто часто дозволяємо іншим людям визначати, що для нас погано, а що добре. Самі ж при цьому задовольняємося малим. Але насправді у кожного з нас є можливість стати переможцем. Бодо Шефер представляє вам 30 випробуваних законів переможців у компактній, доступній і захоплюючій формі. У книзі в..
50 грн. Без податку:50 грн.
Жінка, у якої є план
Хіт Відсутній
Видавництво: Бомбора
71-річна супермодель Мей Маск - не просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка - ділиться мудрими уроками, які вона засвоїла за довге життя. Незважаючи на удари долі і негаразди: розлучення і статус багатодітної матері-одиначки в 31 рік, бідність і незатребуваність, Мей ніколи не опуска..
120 грн. Без податку:120 грн.
Думай і багатій
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Книга «Думай і багатій» - це книга, головним чином, про те, як стати багатим. Але, на додаток до цього, дана робота присвячена досягненню успіху в будь-якій області за допомогою застосування особливої ​​філософії, запропонованої автором. Наприклад, на думку спортивного оглядача Джима Мюррея, дана кн..
70 грн. Без податку:70 грн.
Успіх фірми Toyota вже багато десятиліть викликає незмінний інтерес у менеджерів і бізнесменів по всьому світу. Надійність автомобілів Toyota стала еталоном для світової автопромисловості, тому кожен, хто зацікавлений у підвищенні якості товарів і послуг, так чи інакше знайомиться з досвідом цієї ко..
275 грн. Без податку:275 грн.
Всі брешуть. Пошуковики, Big Data і Інтернет знають про вас все
-16 % Відсутній
Автор книги, фахівець Google по Data Science, провів дослідження, спираючись на науку про великих даних (Big Data), а також дані, які може надати досліднику Інтернет. В результаті він отримав сенсаційні дані, повністю перевертають сучасні уявлення про суспільство, в якому ми живемо. ..
160 грн. 135 грн. Без податку:135 грн.
Безономіка. Як Amazon змінює світовий бізнес
Новинка Відсутній
Видавництво: AlmaLittera
Порівняно з традиційним бізнесом Amazon - це найновіший винищувач-невидимка в повітряній сутичці з біпланом", - таке порівняння дозволяє собі редактор журналу Fortune, журналіст Браян Дюмейн. І справді, архаїчна роздрібна торгівля вже зламана, експансія Amazon поширюється на медицину, страхування та..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Попурри
Головний посил даної книги: Не покладайтеся на інших! Дійте! Ви жінка, а значить у Вас більше козирів! У передмові до цієї книги є цитата Кетрін Хепберн: «Жінки, якщо у Вас є вибір між грошима і сексуальною привабливістю, вибирайте гроші. З віком вони стануть вашою сексуальною привабливістю ». Зв..
130 грн. Без податку:130 грн.
Бізнес XXI століття (Офсет)
Хіт Відсутній
Життя нелегка штука, питання лише в тому, що ви маєте намір з нею робити. Скарги, ниття і звинувачення не забезпечать вам майбутнього. Якщо ви прагнете до заможного життя, то повинні самі побудувати її. Ви зможете взяти на себе відповідальність за своє майбутнє лише в тому випадку, якщо навчитеся ко..
80 грн. Без податку:80 грн.
Ассессмент организаций (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Ассессмент - це один з найбільш популярних методів комплексної оцінки організацій, що користуються успіхом. Особливо він актуальний для сучасних організацій, яким доводиться працювати за умов нестабільного ринкового середовища. Правильно організована та проведена процедура асессменту гарантує органі..
140 грн. Без податку:140 грн.
У книзі описуються всі аспекти публічних виступів - від структури і видів аргументації до методів залучення уваги і створення образу, що запам'ятовується. Тепер ви досягнете прекрасних виступів, докладаючи мінімум зусиль. Автори дають максимум інформації в лаконічній формі Нічого зайвого - т..
220 грн. Без податку:220 грн.
Показано з 25 по 36 із 38 (всього сторінок: 4)