Меню
Ваша корзина

Усі книжки

«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Бомбора
71-річна супермодель Мей Маск - не просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка - ділиться мудрими уроками, які вона засвоїла за довге життя. Незважаючи на удари долі і негаразди: розлучення і статус багатодітної матері-одиначки в 31 рік, бідність і незатребуваність, Мей ніколи не опуска..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: AlmaLittera
Хочеш жити так, як ніколи не жив - почни робити те, що ніколи не робив. Головна формула саморозвитку, яку можна звести до "східної мудрості" - НІ си. Саме до цього закликає Джен Сінсеро, автор культового бестселера, що вийшов в 28 країнах і проданого загальним тиражем 1 000 000 примірників. Її книга..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Харвест
Психолог Михайло Лабковской абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливим і робити тільки те, що він хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здорового способу життя: звідки в нас усвідомл..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Попурри
Ця книга, адресована батькам і педагогам, містить практичні поради з навчання дітей найважливішим життєвим навичкам. Її автори діляться мудрими ідеями, які дозволять вам навчити свою дитину долати будь-які труднощі, знаходити друзів і зберігати здоров'я, позбавлятися від негативних думок, підвищити ..
55 грн. Без податку:55 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
Автор цієї дивно доброї книги вважає, що маленькі діти мають здатність навчитися чому завгодно. Він розмірковує про величезний вплив на новонароджених навколишнього середовища і пропонує прості і зрозумілі прийоми навчання, що сприяють ранньому розвитку дитини. На його думку, те, що дорослі освоюють..
50 грн. Без податку:50 грн.
Видавництво: Омега-принт
У цій книзі ви знайдете секрет особистої ефективності одного з найзнаменитіших учителів сучасності - Робіна Шарми. П'ятій годині ранку - унікальний час, період найбільшої концентрації уваги, волі і енергії. Це годину перемоги! У багатьох є мрія: вивчити мову, зайнятися йогою, саморозвитком, почат..
130 грн. Без податку:130 грн.
Видавництво: AlmaLittera
Любов до цибульних кілець і смаженого м'яса не завадила Джен Сінсеро написати одну з найгеніальніших книг про звички. Можна довго намагатися, але так і не навчитися вставати о п'ятій ранку, робити зарядку і використовувати зубну нитку. Однак феноменальний талант автора цієї книги запускає потужний т..
85 грн. Без податку:85 грн.
Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Scorpio
Чи потрібно карати дитину і вводити заборони? Чи потрібні для розвитку дитини спеціальні методики? Як самим батькам впоратися зі своїми страхами і емоціями? Подібні питання часто хвилюють багатьох молодих мам і тат. Тому в цій аудіокнизі зібрані прості і реальні поради, засновані на професійному і м..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Попурри
Більшість фінансових консультантів не бажають, щоб ви читали цю книгу. Адже їм вигідно продовжувати давати вам давно застарілі поради та збагачуватися за ваш рахунок. Якщо ви не почуваєтеся фінансово захищеним на своєму робочому місці, вам особливо важливо взяти під контроль свої фінанси. Ця книга д..
120 грн. Без податку:120 грн.
Показано з 1 по 12 із 439 (всього сторінок: 37)