Меню
Ваша корзина

Усі книжки

Видавництво: Попурри
Ця книга, адресована батькам і педагогам, містить практичні поради з навчання дітей найважливішим життєвим навичкам. Її автори діляться мудрими ідеями, які дозволять вам навчити свою дитину долати будь-які труднощі, знаходити друзів і зберігати здоров'я, позбавлятися від негативних думок, підвищити ..
75 грн. 65 грн. Без податку:65 грн.
Хто взяв мої гроші
Новинка -16 %
Видавництво: Попурри
Більшість фінансових консультантів не бажають, щоб ви читали цю книгу. Адже їм вигідно продовжувати давати вам давно застарілі поради та збагачуватися за ваш рахунок. Якщо ви не почуваєтеся фінансово захищеним на своєму робочому місці, вам особливо важливо взяти під контроль свої фінанси. Ця книга д..
125 грн. 105 грн. Без податку:105 грн.
Видавництво: Литера Нова
Книгу Самюела Смайлс можна з легкістю розібрати на цитати, і кожну з них легко застосувати до нашого сучасного життя, причому кожна буде ще більш актуальною, ніж для того часу, коли, власне, було видано цю працю. Книгу можна вважати першоджерелом по саморозвитку, хоча мало хто про неї чули або тим б..
175 грн. 130 грн. Без податку:130 грн.
Видавництво: Альпина Паблишер
Автор цієї дивно доброї книги вважає, що маленькі діти мають здатність навчитися чому завгодно. Він розмірковує про величезний вплив на новонароджених навколишнього середовища і пропонує прості і зрозумілі прийоми навчання, що сприяють ранньому розвитку дитини. На його думку, те, що дорослі освоюють..
55 грн. 35 грн. Без податку:35 грн.
Видавництво: Поликрафт
Світовий бестселер, що став свого роду класикою, що витримав безліч перевидань і зберігає популярність у західного читача на протязі ось вже більше двадцяти років. Білл О'Хенлон - професійний психолог, знаменитий учень Мілтона Еріксона - пропонує десять простих ключів, які допоможуть вам впевнено ла..
100 грн. 80 грн. Без податку:80 грн.
Очищення організму та правильне харчування
Новинка -50 %
За минулі 100 років у нашому житті найбільше змінилося харчування. З'явилося дуже багато рафінованих і штучних продуктів, які виявилися не пристосованими до механізмів переробки та засвоєння їжі, що еволюційно сформувалися. Шлунково-кишковий тракт псується і зношується насамперед, а від нього патоло..
80 грн. 40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Scorpio
Чи потрібно карати дитину і вводити заборони? Чи потрібні для розвитку дитини спеціальні методики? Як самим батькам впоратися зі своїми страхами і емоціями? Подібні питання часто хвилюють багатьох молодих мам і тат. Тому в цій аудіокнизі зібрані прості і реальні поради, засновані на професійному і м..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Knygu klubas
У 35 років мої доходи від інвестицій перевищили витрати, і я вийшов на пенсію.    У своїй першій книзі я розповів про те, як саме мені це вдалося. Перед вами друга частина моєї історії.    Я хочу познайомити вас з дивовижним світом самостійних пенсіонерів. Їх багато. Їх досві..
130 грн. 95 грн. Без податку:95 грн.
Пропаганда та переконання (тв)
Новинка Хіт
Видавництво: Гуманитарный центр
«Людина подібна до кролика; його ловиш за вуха». Ця метафора якнайкраще передає суть пропаганди: ми піддаємося впливу того, що чуємо. І ефект залежатиме від авторитетності джерела, нашої схильності до впливу з боку та ступеня завуальованості пропаганди, яка подає об'єкт своєї «реклами» як єдино прав..
410 грн. Без податку:410 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.Системні пропозиції щодо трансформації економіки України базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, щ..
520 грн. Без податку:520 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
100 грн. 80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Всі ми родом з сім'ї - благополучною чи ні, щасливою або нещасною. Ми апріорі знаємо, що таке сім'я, якою вона має бути. Але що таке наше знання насправді: істина або батьківський сценарій, проходження якого в житті призведе до краху власного шлюбу? У цій книзі автор розглянув ті основи, на яких бу..
84 грн. 60 грн. Без податку:60 грн.
Показано з 1 по 12 із 441 (всього сторінок: 37)