Меню
Ваша корзина

Все книги

Середній бізнес - основа економіки будь-якої розвиненої країни в світі. Однак труднощі, з якими стикаються компанії середнього ешелону, не завжди очевидні: вони не такі гнучкі і мобільні як стартапи, вони не мають такої запас міцності, як компанії-гіганти. Керівникам середнього бізнесу доводиться що..
180.00 грн. Без податку:180.00 грн.
Олена Друма - автор бестселера "Ти - сама собі психолог" та трансформаційних курсів для жінок, практикуючий гештальт-терапевт і переможець міжнародних психологічних премій. Гроші - це не тільки засіб для досягнення цілей, це ще і енергія, яку ми можемо управляти. За допомогою численних вправ і пр..
80.00 грн. Без податку:80.00 грн.
Нам не вижити без любові. Вона робить життя яскравішим, цікавішим, безпечніше. Але, маючи потребу в емоційній зв'язку і підтримки, ми абсолютно не уявляємо, як побудувати любов і зберегти її. Нова книга Сью Джонсон, засновника емоційно-сфокусоване терапії та автора бестселера «Обійми мене міцніше..
130.00 грн. Без податку:130.00 грн.
Керівництво для менеджерів з продажу та їх керівників. Допоможе написати власні скрипти продажів і продавати більше, набагато більше. Продажі заради продажів давно не працюють. Потрібно вміти заражати ідеєю себе, співробітників і клієнтів. Потрібно закривати свої життєві цілі за рахунок досвіду п..
110.00 грн. Без податку:110.00 грн.
Вам теж набридло вставати вранці і бігти на ненависну роботу? Представляємо вам саму добру, веселу і ненудну книгу з інвестицій "На пенсію в 35 років". Читається легко. Заснована на особистому досвіді. Дізнайтеся як автору вдалося вийти на ранню пенсію! АНОТАЦІЯ Більше десяти років тому в США ..
140.00 грн. Без податку:140.00 грн.
Друга книга авторів багатомільйонного бестселера "Як говорити, щоб діти слухали, і Як слухати, щоб діти говорили". Унікальні стратегії спілкування, прості і доступні діалоги і чудові комікси допоможуть батькам і вчителям зрозуміти, як привчити дітей до зосередженості, самодисципліни і зробити з них ..
180.00 грн. Без податку:180.00 грн.
Це захоплюючий, доступний і надійний путівник по кращих робіт в області навчання переговорного мистецтва. Використовуючи свій 25-річний досвід переговірника і бізнес-тренера, Кеннеді критично аналізує найпопулярніші переговорні практики, допомагаючи читачеві взяти на озброєння найбільш ефективні з н..
250.00 грн. Без податку:250.00 грн.
Клуб «5-й годині ранку». Секрет особистої ефективності від ченця, який продав свій "феррарі"
Новинка Відсутній
У цій книзі ви знайдете секрет особистої ефективності одного з найзнаменитіших учителів сучасності - Робіна Шарми. П'ятій годині ранку - унікальний час, період найбільшої концентрації уваги, волі і енергії. Це годину перемоги! У багатьох є мрія: вивчити мову, зайнятися йогою, саморозвитком, почати ..
100.00 грн. Без податку:100.00 грн.
На мнение Віка Джонсона, за рік можна встігнуті дуже багато, если поставити Собі за мету и неухильного просуватіся до неї. Правда, є кілька секретів, и автор ОХОЧЕ знайомиться з ними читача, розповідаючі, як тиждень за тижня домагатіся Виконання своєї мрії. Звичайно, не так вже й просто присвятитися..
160.00 грн. Без податку:160.00 грн.
Мудрі поради, вперше побачили світ у вигляді двотомника англійською мовою ще в 1928 році, принесли їх автору всесвітню популярність і склалися в класичну програму, яка допомагає кожній людині боротися з особистими слабкостями, долати їх і досягати поставлених цілей...
320.00 грн. Без податку:320.00 грн.
Книга "Штучний інтелект і майбутнє людства" Марк О'Коннелл Книга про те, як біохакери, трансгуманісти, вчені і мільярдери намагаються вирішити проблему смерті за допомогою технологій і штучного інтелекту. Ви дізнаєтеся, наскільки ми близькі до можливості існувати вічно у вигляді коду, чому Ілон Маск..
130.00 грн. Без податку:130.00 грн.
Як в жорстких умовах ведення власного бізнесу розуміти, що відбувається з тобою, твоєю командою, твоєю сім'єю? Як побудувати ефективне партнерство, використовуючи і примножуючи сили і вміння кожного? Як розкопати в собі таланти, зариті з дитячих і юнацьких років? Найчастіше книги, що відповідають на..
180.00 грн. Без податку:180.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 206 (всього сторінок: 18)