Меню
Ваша корзина

Усі книжки

Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Наш формат «кишенькової мудрості» просто не дозволив обійти увагою дві насущні теми. На перший погляд ніяк один з одним не пов'язані. Але це лише на перший погляд ... Мистецтво хабарництва представлено в форматі східної казки, з властивими для цього жанру влучними метафорами, які «прозоро» натякають..
95 грн. Без податку:95 грн.
Омар Хайям. Афоризми
Новинка Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Вірші-афоризми Омара Хайяма, які ми пропонуємо увазі читача, не знаючи ні часових, ні національних кордонів, пережили століття і династії, і дійшли до наших днів. Маленька книжечка, що включає величезну життєву мудрість, живе на його батьківщині, в сусідніх країнах, переходить з рук в руки, з хати в..
75 грн. Без податку:75 грн.
Зовсім недавно, в 2007 році, ми відзначали 285-річчя з дня народження Григорія Савича Сковороди. І, щоб підвищити інтерес і до без того відомих творів автора, ми вирішили адаптувати оригінальний текст і зробити його більш доступним розумінню сучасного читача. А оформивши збірник в кишеньковому форма..
125 грн. Без податку:125 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Дослідження про бандах неминуче і нерозривно пов'язані з популярною культурою. Від поширення американського кримінального стилю в Європу до відеоігор, які просто перетворюють кримінальне життя в гострі відчуття, банда стала глобальним брендом. При цьому молодіжні банди виступають визначальним символ..
215 грн. Без податку:215 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Це дискурсивне дослідження пропонує студентам, ентузіастам моди і дизайну, всім, хто цікавиться дизайном одягу, а також діячам творчої індустрії міждисциплінарну теорію моди і дизайну. Взаємозалежні зв'язку між модою, дизайном і теорією зосереджені на явних і неявних знаннях про дизайн одягу як соці..
190 грн. Без податку:190 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Таке явище, як мобінг, для людей, що зіткнулися з ним колись або перебувають зараз під його тиском, означає необхідність долати травму, пережити глибокий шок або навіть внутрішній перелом. Моббінг - це форма психологічного насильства у вигляді цькування співробітника в колективі, як правило, з метою..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Організації використовують дискурс, спільно конструюючи реальність і що відбуваються в ній події крізь призму організаційних цінностей, культури, норм і політики. Тобто на основі організаційної культури. Саме організаційна культура визначає дії, установки і поведінку. Багато в чому це залежить від в..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У монографії висвітлено основні теоретико-методологічні підходи до проблеми професійної відповідальності особистості. У роботі розкривається сутність понять «відповідальність» і «професійна відповідальність», види і структура відповідальності як якості особистості. Показана залежність професійної ві..
110 грн. Без податку:110 грн.
Ця книга - практичний посібник із застосування методів текст Майнінг (інтелектуального аналізу тексту) для аналізу big data - великих масивів неструктурованих даних - контенту інтернет-простору, соціальних мереж. Це інструменти, розроблені в соціальних, гуманітарних і комп'ютерних науках. У книзі мі..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ефективна комунікація в організації - запорука досягнення амбітних бізнес-цілей і максимальної оптимізації робочого процесу. Щоб вибудувати плідну комунікацію, має сенс врахувати досвід менеджерів в різних організаціях, а також познайомитися з теоретичними напрацюваннями в даній області. Допомогти в..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
В епоху мас-медіа "події" замінюють інформацію, а політтехнологи і PR-менеджери перетворили політичну сцену в подіум для дефіле. Не дивно, що довіра людей до політиків (особливо - чоловікам) так стрімко падає. Але хіба система, в якій кожна людина може говорити все, що завгодно, не «змушує» людей..
115 грн. Без податку:115 грн.
Показано з 1 по 12 із 393 (всього сторінок: 33)