Меню
Ваша корзина

Філософія

Хто заплаче коли ти помреш
Хіт Відсутній
Видавництво: Knygu klubas
Суєта, спрага наживи, порожні розмови і марна трата часу - ось на що більшість з нас витрачає своє життя. Але все це не приносить щастя. Тому багато хто вважає, що щастя - це міф. Але щастя - зовсім поруч! І його може отримати кожен з нас. Просто почніть читати цю книгу, виконувати нескладні впра..
90 грн. Без податку:90 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
«Танець з абсурдом» - це своєрідний виклик для всіх тих, хто вважає себе володарем знання. Автор вас розчарує: істинного знання немає, як немає і достовірних джерел його отримання. Це суть позиції радикального скептицизму, яке хвилювало уми філософів, починаючи з народження Христа. І з тих пір він н..
220 грн. Без податку:220 грн.
Секс та філософія. Переосмислення Де Бовуар та Сартра
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
У своїй роботі автори представили цікаву історію відносин Жана Поля Сартра та Сімони де Бовуар. Вони пропонують кілька оригінальних теорій, пов'язаних зі ступенем вкладу де Бовуар в ідеї, які вони розділяли з Сартром. Едвард і Кейт Фуллбрук заявляють, що саме вимога сексуальної свободи, сформульован..
140 грн. Без податку:140 грн.
Новий Захід. Українська мрія (тв.)
Новинка В наявності
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.Системні пропозиції щодо трансформації економіки України базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, щ..
520 грн. Без податку:520 грн.
Логіка, або Мистецтво мислити
Хіт Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Ця книга, більше відома під назвою "Логіка Пор-Рояля", була задумана як навчальний посібник з логіки, але її місце в історії логіки виявилося набагато більш значним. Автори книги створили логічне вчення, розвиваюче методологічні принципи Р. Декарта і Б. Паскаля. "Логіка" написана живою і доступною м..
120 грн. Без податку:120 грн.
Квантовий воїн - новий герой сучасного світу. Встати на цей шлях - значить стати цілісною особистістю, увібрати в себе все найкраще, що може бути в людині. Це шлях чудесних відкриттів про самого себе і неосяжного Всесвіту. Це новий спосіб досягти успіху і стати щасливим. Книга вчить тому, як заст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Кожен із нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі. «50 уроків» від Реґіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхненням та сенсом. Авторка стверджує, що кожна людина повинна займатися своєю справою, але її требя знайти. Прийшов час перетворювати мрі..
95 грн. Без податку:95 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)