Меню
Ваша корзина

Філософія

Видавництво: Гуманитарный центр
«Танець з абсурдом» - це своєрідний виклик для всіх тих, хто вважає себе володарем знання. Автор вас розчарує: істинного знання немає, як немає і достовірних джерел його отримання. Це суть позиції радикального скептицизму, яке хвилювало уми філософів, починаючи з народження Христа. І з тих пір він н..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Литера Нова
Ця книга, більше відома під назвою "Логіка Пор-Рояля", була задумана як навчальний посібник з логіки, але її місце в історії логіки виявилося набагато більш значним. Автори книги створили логічне вчення, розвиваюче методологічні принципи Р. Декарта і Б. Паскаля. "Логіка" написана живою і доступною м..
120 грн. Без податку:120 грн.
Хто заплаче коли ти помреш
Хіт Відсутній
Видавництво: Knygu klubas
Суєта, спрага наживи, порожні розмови і марна трата часу - ось на що більшість з нас витрачає своє життя. Але все це не приносить щастя. Тому багато хто вважає, що щастя - це міф. Але щастя - зовсім поруч! І його може отримати кожен з нас. Просто почніть читати цю книгу, виконувати нескладні впра..
90 грн. Без податку:90 грн.
Секс та філософія. Переосмислення Де Бовуар та Сартра
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
У своїй роботі автори представили цікаву історію відносин Жана Поля Сартра та Сімони де Бовуар. Вони пропонують кілька оригінальних теорій, пов'язаних зі ступенем вкладу де Бовуар в ідеї, які вони розділяли з Сартром. Едвард і Кейт Фуллбрук заявляють, що саме вимога сексуальної свободи, сформульован..
140 грн. Без податку:140 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)