Меню
Ваша корзина

7 навичок високоефективних людей

7 навичок високоефективних людей
7 навичок високоефективних людей
Хіт -13 % Відсутній
7 навичок високоефективних людей
7 навичок високоефективних людей
7 навичок високоефективних людей
80 грн.
70 грн.
Без ПДВ: 70 грн.
  • Наявність: Відсутній
  • Артикуль: 0810
  • Вага: 0.20
  • ISBN: 9785961410297

Ця книга - світовий супербестселери, робота №1 по темі особистісного зростання. Вона справила великий вплив на життя мільйонів людей в усьому світі, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса. Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладеної в СЕМИ навичок.

Цитата
"Один з найважливіших уроків, які я отримав у своєму житті, звучить так: якщо ви хочете досягти найвищих цілей і домогтися виконання найскладніших завдань, сформулюйте принцип, або природний закон, що визначає результати, до яких ви прагнете, і дотримуйтесь його".
Стівен Кові


Про що книга
По-перше, ця книга викладає системний підхід до визначення життєвих цілей, пріоритетів людини. Ці цілі у всіх різні, але книга допомагає зрозуміти себе і чітко сформулювати життєві цілі. По-друге, книга показує, як досягати цих цілей. І по-третє, книга показує, як кожна людина може стати краще. Причому мова йде не про зміну іміджу, а про справжні зміни, самовдосконаленні. Книга не дає простих рішень і не обіцяє миттєвих чудес. Будь-які позитивні зміни вимагають часу, роботи і завзятості. Але для людей, які прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, ця книга - дорожня карта.

Чому книга гідна прочитання
Книга входить в рейтинг ТОП 25 найбільш значущих книг з менеджменту за версією журналу Time.
Ця книга - "міжнародний бестселер №1" по темі особистісного зростання, що зробила великий вплив на життя мільйонів людей, включаючи Білла Клінтона, Ларрі Кінга і Стівена Форбса.
У світі продано понад 15 млн її екземплярів.
Половина найбільших світових корпорацій, що входять в рейтинг Fortune 500, вважаємо своїм обов'язком ознайомити своїх співробітників з філософією ефективності, викладеної в "Семи навичках".
Автор книги входить в число 25 найвпливовіших людей США.
Для кого ця книга
Для всіх, хто хоче знайти щастя, жити в злагоді з собою, при цьому домагаючись видатних успіхів у професійній сфері.

Хто автор
Стівен Р. Кові - визнаний авторитет в області лідерства, фахівець із сімейних і організаційним проблемам, викладач, співзасновник і віце-голова ради директорів компанії FranklinCovey Co.

Ключові поняття
Лідерство, особистісний ріст, самовдосконалення.

думка експерта
"Російські люди запросто вирішують завдання на виживання. Це пов'язано з певного роду фаталізмом. У Росії завжди був поганий клімат, неврожай кожен третій рік, праці потрібно багато. Людина працювала і не був впевнений в успішному результаті. Частково це і є причина пасивності, відсутності прагматизму у нашого народу, яка компенсується великою мрійливістю, ідеалізмом і вірою, що коли-небудь щось "звалиться з неба" ... Це дивовижне якість російської ментальності і пояснює той факт, що до сих пір досить складно собі представи ть модернізацію, яка буде йти знизу - від самої людини, а не нав'язуватися йому зверху. Треба змінюватися. Треба вчитися змінюватися. Бути ефективними, не бути залежними. Як підручника рекомендую корисну книгу Стівена Кові "Сім навичок високоефективних людей". На мій погляд , це одна з кращих книг з особистісного росту. "
Андрій Кончаловський


"Що таке" класика "? Її можна визначити, як твори, про які вже не сперечаються. Вплив яких на значну кількість людей незаперечно. І з якими необхідно ознайомитися кожній людині. Неважливо, як ставитися, важливо - знати. По відношенню до класики непристойно задавати питання, подібні цим: "чи варто сходити з дитиною на балет Чайковського" Лускунчик "напередодні Нового року?"; "чи варто витрачати час на роман" Анна Кареніна "Льва Толстого?"; "Що я отримаю, якщо піду на виставку робіт Пабло Пікассо? ". Такі питання сприймаються ст ранно. Є набір творів, з якими повинні ознайомитися всі. В море літератури про особистому розвитку теж є своя класика - "7 навичок високоефективних людей" Стівена Кові. Подібно великого каменя, кинутого у воду, ця книга підняла хвилі, що розійшлися по всьому водоему- світу, удар в берега, що відбилися від них, що зіштовхуються один з одним і колихалися воду цього світу і все, що на ній тримається. Ідеї Стівена Кові, навіть несвідомо для авторів, проникли в інші книги, в тренінги та корпоративну культуру компаній, в образ життя сами х різних людей. Ці зміни викликали інші зміни і це коливання наших умів і наших сердець не вщухне ніколи. Ми не тільки колиша на хвилях, створених книгою "7 навичок", ми вже самі ці хвилі створюємо. Своїми рішеннями і вчинками. Чи варто прочитати книгу Стівена Кові "7 навичок високоефективних людей"? - Я на непристойні питання не відповідаю! "
Радислав Гандапас, тренер з лідерства та особистого розвитку


"У книзі" Сім навичок високоефективних людей "Стівен Р. Кові пропонує цілісний, заснований на принципах підхід до вирішення особистих і професійних проблем. 

Демонструючи глибоке знання людської психології та супроводжуючи свою розповідь випадками з життя, Кові крок за кроком підводить нас до розуміння того, як жити, ґрунтуючись на принципах. Ці принципи - чесність, справедливість, служіння іншим, прагнення в будь-якій ситуації зберегти свою людську гідність - вселяють впевненість, необхідну для адаптації до змін, і дають мудрість і силу, щоб скористатися відкриваються перед нами можливостями. Книга Стівена Кові "Сім навичок високоефективних людей" зіграла вирішальну роль у зміні нашої філософії і методів ведення бізнесу. Наша високі стандарти якості та відданість клієнтам беруть свій початок в "Семи навичках" ".
Скіп Лёфов, президент корпорації Saturn, підрозділи General Motors


"Читаючи цю книгу, проходиш найкращий курс навчання" - так відгукуються про "Семи навичках" багато читачів. Вони стверджують, що оволодіння сім'ю навичками повністю змінило їхнє життя, дозволивши відновити себе як особистість і повернутися до професійної діяльності. "

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Характеристики
Автор: Стівен Р. Кові
Бумага: Сіра
Год издания 2016
Количество страниц: 356
Переплет: М'яка
Формат 130х200 мм
Язык Російська