Меню
Ваша корзина

Наука і Техніка

Книга про те, як завдяки математиці крутиться сучасний світ. Навіщо мені математика? Як мені це може стати в нагоді? У житті нікому і ніколи не доведеться обчислювати інтеграл! Дивно, але в епоху цифрових технологій багато людей так розмірковують і вважають математику абстрактною і непотрібною науко..
170 грн. Без податку:170 грн.
Ця книга - захоплююча історія самої успішної інтернет-компанії у світі. Останнім часом фінансовий результат діяльності Google Inc. перевершує навіть найсміливіші очікування інвестиційних аналітиків. Цілеспрямованість, науковий талант, творчий пошук, сміливість і любов до експерименту засновників ..
280 грн. 240 грн. Без податку:240 грн.
Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Медіа-дискурс. Аналіз медіа-текстів. Дослідження медіа та культури
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Це книга про нову сучасну проблему – про формування влади через мас-медіа. Автор використовує метод дискурс-аналізу до функціонування ЗМІ як способу формування соціальної думки більшості. Використовуючи приклади із сучасних ЗМІ, автор аналізує феномен так званої медіалізації суспільства. У книзі роз..
100 грн. Без податку:100 грн.
Квантовий воїн - новий герой сучасного світу. Встати на цей шлях - значить стати цілісною особистістю, увібрати в себе все найкраще, що може бути в людині. Це шлях чудесних відкриттів про самого себе і неосяжного Всесвіту. Це новий спосіб досягти успіху і стати щасливим. Книга вчить тому, як заст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Молекулярна медицина нарешті об'єдналася з молекулярним харчуванням! Завдяки інтеграції двох найпотужніших чинників здоров'я і хвороби - їжі, яку ми їмо, і ліків, які приймаємо, - сфера охорони здоров'я змогла зробити крок на абсолютно новий рівень. Доктор Лі - успішний лікар і вчений, чиї роботи вн..
275 грн. Без податку:275 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі розглядається сутність проектування і механізм функціонування дизайну в культурі. Дизайн в трьох вимірах - промисловий, комунікативний і дизайн костюма або мода. Показується, що сутнісним якістю дизайну є функціоналізм і, відповідно, головна проблема проектування - краси і користі. Дизайн є ..
220 грн. Без податку:220 грн.
Всі брешуть. Пошуковики, Big Data і Інтернет знають про вас все
-16 % Відсутній
Автор книги, фахівець Google по Data Science, провів дослідження, спираючись на науку про великих даних (Big Data), а також дані, які може надати досліднику Інтернет. В результаті він отримав сенсаційні дані, повністю перевертають сучасні уявлення про суспільство, в якому ми живемо. ..
160 грн. 135 грн. Без податку:135 грн.
ІЛОН МАСК. Tesla, SpaceX та дорога в майбутнє
Новинка Хіт Відсутній
У книзі «Илон Маск: Tesla, SpaceX и дорога в будущее» відомий технологічний журналіст Ешлі Венс вперше пропонує незалежний та різнобічний погляд на життя та досягнення найвідважнішого підприємця Кремнієвої долини. Заснована на ексклюзивних інтерв'ю з Маском, членами його сім'ї та друзями, книга міст..
235 грн. Без податку:235 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)