Меню
Ваша корзина

Наука і Техніка

Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі розглядається сутність проектування і механізм функціонування дизайну в культурі. Дизайн в трьох вимірах - промисловий, комунікативний і дизайн костюма або мода. Показується, що сутнісним якістю дизайну є функціоналізм і, відповідно, головна проблема проектування - краси і користі. Дизайн є ..
220 грн. Без податку:220 грн.
ІЛОН МАСК. Tesla, SpaceX та дорога в майбутнє
Новинка Хіт -9 %
У книзі «Илон Маск: Tesla, SpaceX и дорога в будущее» відомий технологічний журналіст Ешлі Венс вперше пропонує незалежний та різнобічний погляд на життя та досягнення найвідважнішого підприємця Кремнієвої долини. Заснована на ексклюзивних інтерв'ю з Маском, членами його сім'ї та друзями, книга міст..
235 грн. 215 грн. Без податку:215 грн.
Медіа-дискурс. Аналіз медіа-текстів. Дослідження медіа та культури
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Це книга про нову сучасну проблему – про формування влади через мас-медіа. Автор використовує метод дискурс-аналізу до функціонування ЗМІ як способу формування соціальної думки більшості. Використовуючи приклади із сучасних ЗМІ, автор аналізує феномен так званої медіалізації суспільства. У книзі роз..
100 грн. Без податку:100 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)