Меню
Ваша корзина

Комп'ютерна література

Ця книга - захоплююча історія самої успішної інтернет-компанії у світі. Останнім часом фінансовий результат діяльності Google Inc. перевершує навіть найсміливіші очікування інвестиційних аналітиків. Цілеспрямованість, науковий талант, творчий пошук, сміливість і любов до експерименту засновників ..
280 грн. 240 грн. Без податку:240 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ця книга - практичний посібник із застосування методів текст Майнінг (інтелектуального аналізу тексту) для аналізу big data - великих масивів неструктурованих даних - контенту інтернет-простору, соціальних мереж. Це інструменти, розроблені в соціальних, гуманітарних і комп'ютерних науках. У книзі мі..
220 грн. Без податку:220 грн.
Всі брешуть. Пошуковики, Big Data і Інтернет знають про вас все
-16 % Відсутній
Автор книги, фахівець Google по Data Science, провів дослідження, спираючись на науку про великих даних (Big Data), а також дані, які може надати досліднику Інтернет. В результаті він отримав сенсаційні дані, повністю перевертають сучасні уявлення про суспільство, в якому ми живемо. ..
160 грн. 135 грн. Без податку:135 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Аналогові і цифрові гри з'явилися не так давно. Але навіть за цей короткий проміжок часу вони перевершили за популярністю всі інші медіа. На відміну, наприклад, від фільмів, навіть зібрали мільйони в прокаті, аудиторія гравців не просто спостерігає за тим, що відбувається на екрані. Дизайнери ігор -..
210 грн. Без податку:210 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)