Меню
Ваша корзина

Саморозвиток

Видавництво: Харвест
Психолог Михайло Лабковской абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливим і робити тільки те, що він хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здорового способу життя: звідки в нас усвідомл..
90 грн. Без податку:90 грн.
Видавництво: AlmaLittera
Любов до цибульних кілець і смаженого м'яса не завадила Джен Сінсеро написати одну з найгеніальніших книг про звички. Можна довго намагатися, але так і не навчитися вставати о п'ятій ранку, робити зарядку і використовувати зубну нитку. Однак феноменальний талант автора цієї книги запускає потужний т..
84 грн. 70 грн. Без податку:70 грн.
Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
95 грн. 70 грн. Без податку:70 грн.
Очищення організму та правильне харчування
Новинка -25 %
За минулі 100 років у нашому житті найбільше змінилося харчування. З'явилося дуже багато рафінованих і штучних продуктів, які виявилися не пристосованими до механізмів переробки та засвоєння їжі, що еволюційно сформувалися. Шлунково-кишковий тракт псується і зношується насамперед, а від нього патоло..
80 грн. 60 грн. Без податку:60 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Всі ми родом з сім'ї - благополучною чи ні, щасливою або нещасною. Ми апріорі знаємо, що таке сім'я, якою вона має бути. Але що таке наше знання насправді: істина або батьківський сценарій, проходження якого в житті призведе до краху власного шлюбу? У цій книзі автор розглянув ті основи, на яких бу..
64 грн. Без податку:64 грн.
Видавництво: Поликрафт
Те, чого ви досягли - це результат того, ким ви були, однак досягнення майбутніх цілей повністю залежить від того, ким ви вирішите стати, починаючи з цього моменту. Прийшов ваш час. Сьогодні найважливіший день вашого життя, оскільки від того, ким ви стаєте зараз (з урахуванням прийнятих вами ріше..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Поликрафт
Світовий бестселер, що став свого роду класикою, що витримав безліч перевидань і зберігає популярність у західного читача на протязі ось вже більше двадцяти років. Білл О'Хенлон - професійний психолог, знаменитий учень Мілтона Еріксона - пропонує десять простих ключів, які допоможуть вам впевнено ла..
84 грн. Без податку:84 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
105 грн. Без податку:105 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Литера Нова
Книгу Самюела Смайлс можна з легкістю розібрати на цитати, і кожну з них легко застосувати до нашого сучасного життя, причому кожна буде ще більш актуальною, ніж для того часу, коли, власне, було видано цю працю. Книгу можна вважати першоджерелом по саморозвитку, хоча мало хто про неї чули або тим б..
125 грн. Без податку:125 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Книга розповість, як спілкуватися з людьми, які заважають продуктивній роботі. Ви можете називати таких людей шкідниками, хуліганами, деспотами, егоїстами, мучителями. У будь-якому випадку ви стикалися і стикаєтеся з ними на роботі - з деструктивними представниками колективу, які приносять стра..
80 грн. Без податку:80 грн.
Показано з 1 по 12 із 80 (всього сторінок: 7)