Меню
Ваша корзина

Саморозвиток

Що вам розповідали про гроші, коли ви навчалися в школі? Нова книга Роберта Кіосакі - про те, чого вам НЕ розповідали. З неї ви дізнаєтеся про сьогодення фінансовому освіту! Це не солодка казочка з непридатними для гідного життя порадами, а свого роду підручник для випускників фінансової школи Багат..
65.00 грн. Без податку:65.00 грн.
Люди скаржаться на фінансові труднощі в основному тому, що за довгі роки навчання в школі вони так нічого і не дізналися про гроші. В результаті люди починають працювати для грошей, але не вміють змусити працювати гроші на себе. Ця книга: Чи доведе, що для того, щоб розбагатіти, зовсім не потрібно б..
65.00 грн. Без податку:65.00 грн.
У цій книзі описані історії звичайних людей, що досягли неординарного успіху. Від них віє неймовірною енергією. Вони нікого не залишать байдужим і обов'язково надихнуть вас на нові досягнення в професійному та особистому житті, тому що це історії з життя реальних людей з різних областей діяльності, ..
81.00 грн. Без податку:81.00 грн.
Книга «Несправедливий перевага» змусить всіх нас відмовитися від стереотипу, що ми повинні постійно ледве зводити кінці з кінцями. Істинне фінансову освіту дає вам шанс зажити таким життям, про яку ви завжди мріяли. Роберт Кіосакі закликає вас змінити те єдине, що вам під силу змінити, - себе. Це кн..
75.00 грн. Без податку:75.00 грн.
У 1971 році президент Річард Ніксон без узгодження з конгресом позбавив американський долар золотого забезпечення і змінив правила гри - не тільки для США, але і для всього світу. Це стало першим з цілої серії рішень, які привели до нинішньої фінансової кризи, яке розпочалося в 2007 році. Фактично ц..
170.00 грн. Без податку:170.00 грн.
Ця книга змінила світогляд не одній людині на планеті. Адже уявлення про гроші у багатьох громадян досить стереотипне і застаріле. Тому і живуть такі люди все життя працюючи на свої «пасиви», тобто машини, квартири і будинки, не вилазячи з боргів і кредитів. Роберт Кіосакі в своєму житті сам домігся..
30.00 грн. Без податку:30.00 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)