Меню
Ваша корзина

Саморозвиток

Використання величезних резервів, прихованих у підсвідомості кожної людини, дозволяє вирішувати найскладніші повсякденні проблеми, коли логіка виявляється безсилою. Розроблена автором цієї книги програма допоможе вам активізувати безмежні ресурси власного головного мозку, щоб змінити своє життя на к..
35 грн. Без податку:35 грн.
Видавництво: Попурри
У цій книзі досить доступно викладено ряд практичних методик і правил, які допоможуть вам: планувати і організовувати роботу протягом дня; фокусувати увагу на найбільш значущих завданнях; не допускати зволікання в справах; досягати більш високих результатів при виконанні завдань будь-якого роду. Ви..
65 грн. Без податку:65 грн.
Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу
Новинка Хіт
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Це оновлене видання найвідомішої книги з особистої ефективності, перекладеної на кілька десятків мов. З її допомогою клубки ваших проблем розплутати набагато швидше: ви знайдете ясність свідомості і впорядкованість думок, навчитеся відокремлювати важливі справи від другорядних, вірно ставити цілі і ..
160 грн. Без податку:160 грн.
Видавництво: Свет
На Заході свого часу ця книга прославилася як бестселер. Вона являє широкому колу читачів можливість опанувати силою, яка викликає благоговіння, здатна творити чудеса і в той же час цілком доступна кожному розумній людині, оскільки перебуває не поза, а всередині кожного з нас. Навчіться у доктора Ме..
49 грн. Без податку:49 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Розлучення, розставання, складні відносини, зрада, страх припуститися помилки, боязнь залишитися одній ... Немає на світі жінки, яка не стикалася хоча б з одним з цих станів ... Ця книга про те, як долати їх, як не відчувати себе «бракованої», як знаходити сили жити далі, а не просто існувати, неск..
90 грн. Без податку:90 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: BBDO
Це книга про те, як спілкуватися з нестерпними людьми і зберігати при цьому здоровий глузд. У ній ви знайдете конкретні техніки психологічного захисту від "побутових божевільних", що заражають своєю ірраціональністю і не здатних конструктивно і розсудливо вирішити жодне питання. ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Любов говорить на п'яти мовах. Так стверджує автор книги Гері Чепмен - консультант із взаємин з багаторічним досвідом. Доктор Чепмен створив книгу для сімейних пар і закоханих, які ще не перебувають у шлюбі. У книзі автор розповідає про те, як дарувати і приймати любов. Тут розглянуті різні стадії в..
40 грн. Без податку:40 грн.
Ця книга - про ВАС. Про дівчаток, дівчат, жінок, бабусь (і навіть про чоловіків!), Які мені пишуть щодня, на чиї питання я відповідаю в особистих повідомленнях. Тут зібрані всі наші жіночі та загальнолюдські страхи: страх залишитися одній, страх старості, страх смерті, страх так і не стати хорошою м..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Эксмо
Чому навіть найрозумніші, успішні і привабливі жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і нещасливі в особистому житті? На думку автора цієї книги, провідного суперпопулярної в США радіопередачі, присвяченої взаєминам, проблема в тому, що жінки звертаються за порадою до інших жінок. Хоча чоловік к..
70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: Поликрафт
У цій книзі описані історії звичайних людей, що досягли неординарного успіху. Від них віє неймовірною енергією. Вони нікого не залишать байдужим і обов'язково надихнуть вас на нові досягнення в професійному та особистому житті, тому що це історії з життя реальних людей з різних областей діяльності, ..
81 грн. Без податку:81 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Всі ми родом з сім'ї - благополучною чи ні, щасливою або нещасною. Ми апріорі знаємо, що таке сім'я, якою вона має бути. Але що таке наше знання насправді: істина або батьківський сценарій, проходження якого в житті призведе до краху власного шлюбу? У цій книзі автор розглянув ті основи, на яких бу..
65 грн. Без податку:65 грн.
Показано з 1 по 12 із 43 (всього сторінок: 4)