Меню
Ваша корзина

Саморозвиток

Очищення організму та правильне харчування
Новинка -50 %
За минулі 100 років у нашому житті найбільше змінилося харчування. З'явилося дуже багато рафінованих і штучних продуктів, які виявилися не пристосованими до механізмів переробки та засвоєння їжі, що еволюційно сформувалися. Шлунково-кишковий тракт псується і зношується насамперед, а від нього патоло..
80 грн. 40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Поликрафт
Світовий бестселер, що став свого роду класикою, що витримав безліч перевидань і зберігає популярність у західного читача на протязі ось вже більше двадцяти років. Білл О'Хенлон - професійний психолог, знаменитий учень Мілтона Еріксона - пропонує десять простих ключів, які допоможуть вам впевнено ла..
100 грн. 80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
100 грн. 80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: AlmaLittera
Любов до цибульних кілець і смаженого м'яса не завадила Джен Сінсеро написати одну з найгеніальніших книг про звички. Можна довго намагатися, але так і не навчитися вставати о п'ятій ранку, робити зарядку і використовувати зубну нитку. Однак феноменальний талант автора цієї книги запускає потужний т..
84 грн. Без податку:84 грн.
Найбільший продавець у світі (1,2 частина)
Новинка Хіт
Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
70 грн. Без податку:70 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
73 грн. 64 грн. Без податку:64 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Всі ми родом з сім'ї - благополучною чи ні, щасливою або нещасною. Ми апріорі знаємо, що таке сім'я, якою вона має бути. Але що таке наше знання насправді: істина або батьківський сценарій, проходження якого в житті призведе до краху власного шлюбу? У цій книзі автор розглянув ті основи, на яких бу..
84 грн. 60 грн. Без податку:60 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Книга розповість, як спілкуватися з людьми, які заважають продуктивній роботі. Ви можете називати таких людей шкідниками, хуліганами, деспотами, егоїстами, мучителями. У будь-якому випадку ви стикалися і стикаєтеся з ними на роботі - з деструктивними представниками колективу, які приносять стра..
90 грн. Без податку:90 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Продовження бестселера «Магія ранку». Автор разом з колегами міркує про користь раннього пробудження для всієї родини. Практичні поради допоможуть змінити режим дня, збільшити продуктивність. Приділяйте занять по годині щодня, і ранковий хаос перетвориться в приємне час для спілкування з дітьми. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Книга допоможе побудувати свої відносини з майбутнім супутником, подивившись на це без "рожевих окулярів", сімейним парам - розібратися в конфліктних ситуаціях і зміцнити свій союз. Книга пропонує вам метод, який дозволить кардинально змінити ваше сімейне життя, зробити її щасливою і багатою. Книга ..
140 грн. 95 грн. Без податку:95 грн.
Книга про те, як завдяки математиці крутиться сучасний світ. Навіщо мені математика? Як мені це може стати в нагоді? У житті нікому і ніколи не доведеться обчислювати інтеграл! Дивно, але в епоху цифрових технологій багато людей так розмірковують і вважають математику абстрактною і непотрібною науко..
170 грн. Без податку:170 грн.
У книзі розглядаються вісім складових бізнесу - за кількістю елементів в уявній структурі, яку автор назвав трикутником Б-І, кожен рівень якого представляє життєво важливий аспект підприємництва. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Показано з 1 по 12 із 96 (всього сторінок: 8)