Меню
Ваша корзина

Стосунки

Видавництво: Apgads Mantojums
Всі ми родом з сім'ї - благополучною чи ні, щасливою або нещасною. Ми апріорі знаємо, що таке сім'я, якою вона має бути. Але що таке наше знання насправді: істина або батьківський сценарій, проходження якого в житті призведе до краху власного шлюбу? У цій книзі автор розглянув ті основи, на яких бу..
90 грн. Без податку:90 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Книга розповість, як спілкуватися з людьми, які заважають продуктивній роботі. Ви можете називати таких людей шкідниками, хуліганами, деспотами, егоїстами, мучителями. У будь-якому випадку ви стикалися і стикаєтеся з ними на роботі - з деструктивними представниками колективу, які приносять стра..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Knygu klubas
Психопати прикидаються нормальними людьми, а потім використовують вас, маніпулюють вами і болять. Томас Еріксон написав, як розпізнати психопата і психопатичні риси, і що з цим робити. Ніхто не розумів, що він собою являє, поки не стало надто пізно. Його жінка була розчавлена ​​горем, друзі - зга..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
80 грн. Без податку:80 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Продовження бестселера «Магія ранку». Автор разом з колегами міркує про користь раннього пробудження для всієї родини. Практичні поради допоможуть змінити режим дня, збільшити продуктивність. Приділяйте занять по годині щодня, і ранковий хаос перетвориться в приємне час для спілкування з дітьми. ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Эксмо
Чому навіть найрозумніші, успішні і привабливі жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і нещасливі в особистому житті? На думку автора цієї книги, провідного суперпопулярної в США радіопередачі, присвяченої взаєминам, проблема в тому, що жінки звертаються за порадою до інших жінок. Хоча чоловік к..
70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ця книга являє сучасні, підкріплені науковими дослідженнями знання про життєстійкості і, таким чином, дає конкретні вказівки на те, що може допомогти нам, людям, залишатися психічно здоровими. Стійкість не означає невразливість, не означає відсутність слабких місць і симптомів хвороби. Стійкість не ..
155 грн. Без податку:155 грн.
Видавництво: Попурри
Книга розповідає про найбільш ефективні стратегії і конкретних прийомах, користуючись якими кожна людина може взяти під контроль свої почуття і емоції, тілесне здоров'я, фінанси, відносини з оточуючими людьми - тобто приборкати всі сили, які відіграють його життям і долею. ..
280 грн. Без податку:280 грн.
Видавництво: Капитал
Любов говорить на п'яти мовах. Так стверджує автор книги Гері Чепмен - консультант із взаємин з багаторічним досвідом. Доктор Чепмен створив книгу для сімейних пар і закоханих, які ще не перебувають у шлюбі. У книзі автор розповідає про те, як дарувати і приймати любов. Тут розглянуті різні стадії в..
40 грн. Без податку:40 грн.
Видавництво: Литера Нова
Що таке злість? Це такий ступінь напруги м'язів, яке людина не в силах контролювати. Результатом стає марна і, більш того, шкідлива робота мозку. Після сплеску злості настає виснаження. Іноді навіть найменший привід може запалити самого боязкого до грому войовничої люті. М. Флері переконаний в тому,..
77 грн. Без податку:77 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Перед Вами третя книга з серії "Психологія праці та організаційна психологія". Робота відомих австрійських вчених Віденського Університету, які мають великий практичний досвід в області організаційної та економічної психології. Книга присвячена проблемі того, як найкращим способом розподілити завдан..
85 грн. Без податку:85 грн.
Показано з 1 по 12 із 24 (всього сторінок: 2)