Меню
Ваша корзина

Стосунки

Видавництво: Гуманитарный центр
Перед Вами третя книга з серії "Психологія праці та організаційна психологія". Робота відомих австрійських вчених Віденського Університету, які мають великий практичний досвід в області організаційної та економічної психології. Книга присвячена проблемі того, як найкращим способом розподілити завдан..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ця книга являє сучасні, підкріплені науковими дослідженнями знання про життєстійкості і, таким чином, дає конкретні вказівки на те, що може допомогти нам, людям, залишатися психічно здоровими. Стійкість не означає невразливість, не означає відсутність слабких місць і симптомів хвороби. Стійкість не ..
150 грн. Без податку:150 грн.
Видавництво: Литера Нова
Що таке злість? Це такий ступінь напруги м'язів, яке людина не в силах контролювати. Результатом стає марна і, більш того, шкідлива робота мозку. Після сплеску злості настає виснаження. Іноді навіть найменший привід може запалити самого боязкого до грому войовничої люті. М. Флері переконаний в тому,..
65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Багатьом доводиться стикатися з проблемою гніву в стосунках. Гнів близької людини ранить особливо сильно. Це поширена проблема, але книг на цю тему мало. Книга "Гнів у відносинах" - одна з небагатьох. Роберт Ней розробив спеціальну модель для подолання гніву. Вона складається з п'яти етапів: розпізн..
150 грн. Без податку:150 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга Уілла Шутц «Human Елемент» в справжніх умовах являє собою своєрідну революцію. В основі запропонованого автором підходу - Людина, з його почуттями, ставленням до себе і до інших, його взаємовідносинами з людьми, ступенем його відкритості, прагненням до контролю, почуттям значущості, бажанням б..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Эксмо
Чому навіть найрозумніші, успішні і привабливі жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і нещасливі в особистому житті? На думку автора цієї книги, провідного суперпопулярної в США радіопередачі, присвяченої взаєминам, проблема в тому, що жінки звертаються за порадою до інших жінок. Хоча чоловік к..
70 грн. Без податку:70 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
95 грн. Без податку:95 грн.
Ця книга - про ВАС. Про дівчаток, дівчат, жінок, бабусь (і навіть про чоловіків!), Які мені пишуть щодня, на чиї питання я відповідаю в особистих повідомленнях. Тут зібрані всі наші жіночі та загальнолюдські страхи: страх залишитися одній, страх старості, страх смерті, страх так і не стати хорошою м..
95 грн. Без податку:95 грн.
Любов говорить на п'яти мовах. Так стверджує автор книги Гері Чепмен - консультант із взаємин з багаторічним досвідом. Доктор Чепмен створив книгу для сімейних пар і закоханих, які ще не перебувають у шлюбі. У книзі автор розповідає про те, як дарувати і приймати любов. Тут розглянуті різні стадії в..
40 грн. Без податку:40 грн.
Чоловіки з Марса, жінки з Венери Чоловіки з Марса, жінки з Венери
Хіт Відсутній
Понад двадцять років тому побачила світ книга Джона Грея "Чоловіки з Марса, жінки з Венери". Це була сенсація! Книга довела, що чоловіки і жінки мислять, відчувають і діють по-різному. Джон Грей створив нову систему спілкування чоловіків і жінок, і ця система зробила щасливими мільйони людей у ​​баг..
60 грн. Без податку:60 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)