Меню
Ваша корзина

Соціологія

Соціальна психологія добра та зла (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Боротьба добра зі злом продовжується століттями – здебільшого ми стаємо її свідками, іноді, на жаль, безпосередніми учасниками. Прогрес цивілізації зробив зло більш витонченим, дозволяючи йому маскуватись, іноді навіть під прикриттям благих намірів. Методи протидії йому також розвиваються, але, на ж..
320 грн. Без податку:320 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
В умовах сучасного суспільства символи, хоча і втратили свою колишню явність, продовжують відігравати вагому роль, причому набагато потужнішу. В інформаційному потоці, який щодня буквально поглинає людину, їй потрібен спосіб упорядкувати дані і спростити їх для свого сприйняття. І символи якнайкраще..
199 грн. Без податку:199 грн.
Психологія впливу
Хіт Відсутній
«Психологія впливу» - одне з кращих навчальних посібників з соціальної психології, конфліктології, менеджменту, на думку більшості західних і вітчизняних психологів. Книга Роберта Чалдини витримала в США п'ять видань, її тираж давно вже перевищив два мільйони примірників. Ця робота, яка підкуповує ..
130 грн. Без податку:130 грн.
Пропаганда та переконання (тв)
Новинка Хіт Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
«Людина подібна до кролика; його ловиш за вуха». Ця метафора якнайкраще передає суть пропаганди: ми піддаємося впливу того, що чуємо. І ефект залежатиме від авторитетності джерела, нашої схильності до впливу з боку та ступеня завуальованості пропаганди, яка подає об'єкт своєї «реклами» як єдино прав..
410 грн. Без податку:410 грн.
Провідники, містифікатори та єретики. Антропологія медіакомунікацій
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
ЗМІ вже давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Здавалося б, це цілком закономірна тенденція з огляду на темпи розвитку медіатехнологій. Але автор не просто констатує цей очевидний факт, він пропонує свій погляд на ситуацію крізь призму антропології медіа. Він відмовляється розг..
220 грн. Без податку:220 грн.
Новий Захід. Українська мрія (тв.)
Новинка В наявності
Видавництво: Гуманитарный центр
Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими.Системні пропозиції щодо трансформації економіки України базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, щ..
520 грн. Без податку:520 грн.
Методи соціальних досліджень: групи, організації та бізнес. (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
"Методи соціальних досліджень" - це, по суті, енциклопедична, фундаментальна праця, що охоплює всі можливі питання на цю тему. Автори книги включили до неї не лише теоретичні основи, а й методологію та принципи застосування методів досліджень у контексті організацій та менеджменту. Відмінна особливі..
290 грн. Без податку:290 грн.
Вдалий виступ - це подія не тільки для оратора, але і для слухачів, можливість сказати і бути почутим. Щоб це сталося, до виступу треба готуватися: продумати, що, в який момент і як сказати, які використовувати аргументи, як звертатися до слухачів, ніж залучити й утримати їх увагу. Питань багато,..
240 грн. Без податку:240 грн.
Погодьтеся, що, якщо ви хочете чогось досягти в житті, в якийсь момент вам доведеться мати справу з іншими людьми. Будь-які успіхи потребують стороннього вкладу — навіть якщо ви винайшли щось на своїй кухні, вам доведеться спілкуватися з людьми, щоб вивести продукт на новий рівень. Може бути, ви не ..
160 грн. Без податку:160 грн.
Дике Поле у період раннього середньовіччя (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Литера Нова
В книге освещен раннесредневековый период истории Подонцовья, дано описание пеньковской, волынцевской, роменской и салтово-маяцкой археологических культур, а также жизни и быта их носителей, соответственно: антов, северян и подданных Хазарского каганата. На основе археологических раскопок, проводивш..
290 грн. Без податку:290 грн.
У книзі описуються всі аспекти публічних виступів - від структури і видів аргументації до методів залучення уваги і створення образу, що запам'ятовується. Тепер ви досягнете прекрасних виступів, докладаючи мінімум зусиль. Автори дають максимум інформації в лаконічній формі Нічого зайвого - т..
220 грн. Без податку:220 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)