Меню
Ваша корзина

Соціологія

Видавництво: Гуманитарный центр
«Людина подібна до кролика; його ловиш за вуха». Ця метафора якнайкраще передає суть пропаганди: ми піддаємося впливу того, що чуємо. І ефект залежатиме від авторитетності джерела, нашої схильності до впливу з боку та ступеня завуальованості пропаганди, яка подає об'єкт своєї «реклами» як єдино прав..
330 грн. Без податку:330 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Боротьба добра зі злом продовжується століттями – здебільшого ми стаємо її свідками, іноді, на жаль, безпосередніми учасниками. Прогрес цивілізації зробив зло більш витонченим, дозволяючи йому маскуватись, іноді навіть під прикриттям благих намірів. Методи протидії йому також розвиваються, але, на ж..
320 грн. Без податку:320 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
В умовах сучасного суспільства символи, хоча і втратили свою колишню явність, продовжують відігравати вагому роль, причому набагато потужнішу. В інформаційному потоці, який щодня буквально поглинає людину, їй потрібен спосіб упорядкувати дані і спростити їх для свого сприйняття. І символи якнайкраще..
199 грн. Без податку:199 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
ЗМІ вже давно стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Здавалося б, це цілком закономірна тенденція з огляду на темпи розвитку медіатехнологій. Але автор не просто констатує цей очевидний факт, він пропонує свій погляд на ситуацію крізь призму антропології медіа. Він відмовляється розг..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
"Методи соціальних досліджень" - це, по суті, енциклопедична, фундаментальна праця, що охоплює всі можливі питання на цю тему. Автори книги включили до неї не лише теоретичні основи, а й методологію та принципи застосування методів досліджень у контексті організацій та менеджменту. Відмінна особливі..
290 грн. Без податку:290 грн.
Видавництво: Литера Нова
В книге освещен раннесредневековый период истории Подонцовья, дано описание пеньковской, волынцевской, роменской и салтово-маяцкой археологических культур, а также жизни и быта их носителей, соответственно: антов, северян и подданных Хазарского каганата. На основе археологических раскопок, проводивш..
290 грн. Без податку:290 грн.
Психологія впливу
Хіт Відсутній
«Психологія впливу» - одне з кращих навчальних посібників з соціальної психології, конфліктології, менеджменту, на думку більшості західних і вітчизняних психологів. Книга Роберта Чалдини витримала в США п'ять видань, її тираж давно вже перевищив два мільйони примірників. Ця робота, яка підкуповує ..
130 грн. Без податку:130 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)