Меню
Ваша корзина

Книги з психології

Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
74 грн. Без податку:74 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Як показують Луїза Реддеманн і Яна Стасінг, уява може мати значний вплив на реальне життя - наповнити її змістом або підмінити порожній фантазією. Ця книга - про те, як правильно працювати з уявою в терапії, використовуючи його в якості ресурсу. Численні приклади з практики доводять його ефективніст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Методичний посібник являє собою авторську програму, яка включає ігри та вправи в їх логічної та методичної послідовності для соціально-психологічного тренінгу "Партнерського спілкування", "Ділового спілкування", "Ефективної комунікації". Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресова..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Таке явище, як мобінг, для людей, що зіткнулися з ним колись або перебувають зараз під його тиском, означає необхідність долати травму, пережити глибокий шок або навіть внутрішній перелом. Моббінг - це форма психологічного насильства у вигляді цькування співробітника в колективі, як правило, з метою..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі розвивається новий і конструктивний погляд на інтуїцію. Вона розглядається як результат взаємодії моделей світу в уявленнях людини. Показано, як її розвиток, пов'язане з подоланням людиною своїх усвідомлених і підсвідомих внутрішніх бар'єрів, веде до розкріпачення форм світосприйняття, що сп..
140 грн. Без податку:140 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Здатність до усвідомленості закладена в нас від природи, потрібно тільки вміти знайти в собі цей потенціал. Практикувати усвідомленість можна, не відриваючись від своїх повсякденних турбот, приділяючи цьому лише кілька хвилин. Але результат не змусить себе довго чекати. Рональд Зігель докладно поясн..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Всім нам знайоме відчуття, коли ми, переповнені тривогою (часто нічим невиправданою), втрачаємо здатність тверезо мислити і потрапляємо під абсолютний контроль емоцій. Ми рідко замислюємося над тим, що така поведінка не дає нам можливості жити "на повну", позбавляючи нас всієї повноти переживань. Ав..
190 грн. Без податку:190 грн.
Видавництво: Литера Нова
Цей невеликий психологічний етюд Альфреда Фулье цікавий простотою і очевидністю сформульованої автором істини: життя - це все наші сили, які ми задіємо в боротьбі зі смертю. Перемога життя приносить задоволення, а страждання є ураження в цій боротьбі, тобто смерть. Прагнення жити змушує нас відчуват..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Боротьба добра зі злом продовжується століттями – здебільшого ми стаємо її свідками, іноді, на жаль, безпосередніми учасниками. Прогрес цивілізації зробив зло більш витонченим, дозволяючи йому маскуватись, іноді навіть під прикриттям благих намірів. Методи протидії йому також розвиваються, але, на ж..
320 грн. Без податку:320 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ця версія книги являє собою доповнене і перероблене видання 2012 року і присвячена проблемі підвищення ефективності діяльності працівників сучасних організацій психологічними засобами. Вивчаючи особливості потреб, мотивів, цінностей людей, що працюють в компанії, необхідно розробляти адекватні прийо..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Литера Нова
"Пристрасть і її лікування" продовжує серію книг "Медицина духу". Любовна пристрасть, на думку автора, може продовжити список хворобливих пристрастей, які призводять до атрофії волі. За своїм впливом, вона рівноцінна алкоголізму, куріння та наркоманії. Отже, спосіб її "лікування" повинен бути аналог..
92 грн. Без податку:92 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Перед вами фундаментальна праця з психології прийняття рішень. Посилання на окремі роботи цих авторів досить часто зустрічаються в академічній літературі, але повна збірка цих статей російською мовою опублікована вперше. Вихід цієї книги, безумовно, є важливою подією для фахівців у галузі управління..
420 грн. Без податку:420 грн.
Показано з 1 по 12 із 40 (всього сторінок: 4)