Меню
Ваша корзина

Книги з психології

Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
95 грн. 70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Таке явище, як мобінг, для людей, що зіткнулися з ним колись або перебувають зараз під його тиском, означає необхідність долати травму, пережити глибокий шок або навіть внутрішній перелом. Моббінг - це форма психологічного насильства у вигляді цькування співробітника в колективі, як правило, з метою..
220 грн. Без податку:220 грн.
Видавництво: Knygu klubas
Психопати прикидаються нормальними людьми, а потім використовують вас, маніпулюють вами і болять. Томас Еріксон написав, як розпізнати психопата і психопатичні риси, і що з цим робити. Ніхто не розумів, що він собою являє, поки не стало надто пізно. Його жінка була розчавлена ​​горем, друзі - зга..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Боротьба добра зі злом продовжується століттями – здебільшого ми стаємо її свідками, іноді, на жаль, безпосередніми учасниками. Прогрес цивілізації зробив зло більш витонченим, дозволяючи йому маскуватись, іноді навіть під прикриттям благих намірів. Методи протидії йому також розвиваються, але, на ж..
320 грн. Без податку:320 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Ефект плацебо протягом багатьох років привертав увагу дослідників і стимулював їх інтерес до його вивчення. Багато що їм вдалося дізнатися, але багато все ще залишилося під завісою таємниці. Але ні в кого не викликає сумніву факт існування цього ефекту. У своїй книзі Б.Долінская зібрала найцікавіші ..
65 грн. Без податку:65 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Як показують Луїза Реддеманн і Яна Стасінг, уява може мати значний вплив на реальне життя - наповнити її змістом або підмінити порожній фантазією. Ця книга - про те, як правильно працювати з уявою в терапії, використовуючи його в якості ресурсу. Численні приклади з практики доводять його ефективніст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі наведено огляд концепцій і поглядів дослідників на механізми саморегуляції, починаючи від біологічних теорій, закінчуючи психологічними концепціями саморегуляції станів. Автор розглядає основні технології та методи саморегуляції, регуляцію стресових станів, призводить рекомендації по саморег..
175 грн. Без податку:175 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Це методичний посібник – авторська програма, що включає ігри та вправи у логічній та методичній послідовності для соціально-психологічного тренінгу «Проблемна комунікація». Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресований тренерам, організаційним консультантам, практичним психологам..
105 грн. Без податку:105 грн.
Видавництво: Литера Нова
"Пристрасть і її лікування" продовжує серію книг "Медицина духу". Любовна пристрасть, на думку автора, може продовжити список хворобливих пристрастей, які призводять до атрофії волі. За своїм впливом, вона рівноцінна алкоголізму, куріння та наркоманії. Отже, спосіб її "лікування" повинен бути аналог..
107 грн. Без податку:107 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
За останні 20 років я переглянув більше 30 000 пар рук, весь час вивчаючи взаємозв'язок між тим, що ми відчуваємо, думаємо, говоримо, робимо, і подіями в нашому житті. Зараз я можу з упевненістю сказати: все, що з нами відбувається, - ми це заслужили виконанням або невиконанням своєї ролі. У цій кни..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Методичний посібник являє собою авторську програму, яка включає ігри та вправи в їх логічної та методичної послідовності для соціально-психологічного тренінгу "Партнерського спілкування", "Ділового спілкування", "Ефективної комунікації". Програма розрахована на 40 навчальних годин. Посібник адресова..
210 грн. Без податку:210 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожному з нас знайомі ситуації, коли ми звинувачуємо себе в тому, що щось зробили не так, або коли ми, боячись майбутнього важливої ​​події, позбавляємо себе необхідною сміливості. Це - цілком нормальні явища, але коли вони входять в звичку і позбавляють життя фарб, необхідно вживати заходів, і бажа..
130 грн. Без податку:130 грн.
Показано з 1 по 12 із 52 (всього сторінок: 5)