Меню
Ваша корзина

Книги з психології

Я бачу, про що ви думаєте
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
Джо Наварро, колишній агент ФБР і експерт в області невербального спілкування, вчить моментально "сканувати" співрозмовника, розшифровувати ледь помітні сигнали в його поведінці, розпізнавати завуальовані емоції і відразу ж помічати найменші каверзи і ознаки брехні. ..
165 грн. Без податку:165 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Що таке щастя і як його досягти? Ці питання не дають спокою багатьом, а можливо навіть, всім людям на протязі всього життя. Якщо ми прагнемо до щасливого життя, то, нам, перш за все, необхідно з'ясувати, що саме робить нас щасливими, що важливо особисто для нас, і від чого, в разі необхідності, ми м..
115 грн. Без податку:115 грн.
Видавництво: Капитал
Друга частина книги Андрія Курпатова яка добре продається і без реклами Червона Пігулка-2. "Як досягти успіху?" - це, здається, зараз найактуальніше питання. Нам постійно розповідають про якийсь "успішний успіх". Обіцяють сакральне знання про те, як до нього прийти. Напихають історіями про успішн..
105 грн. Без податку:105 грн.
Червона таблетка
Хіт Відсутній
Видавництво: Капитал
Книга про те, як мозок нас обманює, і як з ним домовитися. Вам сподобається ця книга, якщо ... - ви відчуваєте, що світ не такий простий, як про нього розповідають в колі дилетантів; - ви розумієте, що ви - це ваш мозок, і необхідно навчитися використовувати його в своїх цілях; - ви хочете зро..
105 грн. Без податку:105 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Як показують Луїза Реддеманн і Яна Стасінг, уява може мати значний вплив на реальне життя - наповнити її змістом або підмінити порожній фантазією. Ця книга - про те, як правильно працювати з уявою в терапії, використовуючи його в якості ресурсу. Численні приклади з практики доводять його ефективніст..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Здатність до усвідомленості закладена в нас від природи, потрібно тільки вміти знайти в собі цей потенціал. Практикувати усвідомленість можна, не відриваючись від своїх повсякденних турбот, приділяючи цьому лише кілька хвилин. Але результат не змусить себе довго чекати. Рональд Зігель докладно поясн..
180 грн. Без податку:180 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Всім нам знайоме відчуття, коли ми, переповнені тривогою (часто нічим невиправданою), втрачаємо здатність тверезо мислити і потрапляємо під абсолютний контроль емоцій. Ми рідко замислюємося над тим, що така поведінка не дає нам можливості жити "на повну", позбавляючи нас всієї повноти переживань. Ав..
190 грн. Без податку:190 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі наведено огляд концепцій і поглядів дослідників на механізми саморегуляції, починаючи від біологічних теорій, закінчуючи психологічними концепціями саморегуляції станів. Автор розглядає основні технології та методи саморегуляції, регуляцію стресових станів, призводить рекомендації по саморег..
175 грн. Без податку:175 грн.
Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Литера Нова
Цей невеликий психологічний етюд Альфреда Фулье цікавий простотою і очевидністю сформульованої автором істини: життя - це все наші сили, які ми задіємо в боротьбі зі смертю. Перемога життя приносить задоволення, а страждання є ураження в цій боротьбі, тобто смерть. Прагнення жити змушує нас відчуват..
120 грн. Без податку:120 грн.
Соціальна психологія добра та зла (тв)
Новинка Відсутній
Видавництво: Гуманитарный центр
Боротьба добра зі злом продовжується століттями – здебільшого ми стаємо її свідками, іноді, на жаль, безпосередніми учасниками. Прогрес цивілізації зробив зло більш витонченим, дозволяючи йому маскуватись, іноді навіть під прикриттям благих намірів. Методи протидії йому також розвиваються, але, на ж..
320 грн. Без податку:320 грн.
Словник мови тіла
Хіт Відсутній
Видавництво: Попурри
«Словник мови тіла» - перший в своєму роді довідник по немовних засобів спілкування, що описує і пояснює більш 400 елементів невербальної комунікації. ..
145 грн. Без податку:145 грн.
Показано з 1 по 12 із 58 (всього сторінок: 5)