Меню
Ваша корзина

Мотивація

Видавництво: AlmaLittera
Любов до цибульних кілець і смаженого м'яса не завадила Джен Сінсеро написати одну з найгеніальніших книг про звички. Можна довго намагатися, але так і не навчитися вставати о п'ятій ранку, робити зарядку і використовувати зубну нитку. Однак феноменальний талант автора цієї книги запускає потужний т..
84 грн. Без податку:84 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
73 грн. 64 грн. Без податку:64 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Продовження бестселера «Магія ранку». Автор разом з колегами міркує про користь раннього пробудження для всієї родини. Практичні поради допоможуть змінити режим дня, збільшити продуктивність. Приділяйте занять по годині щодня, і ранковий хаос перетвориться в приємне час для спілкування з дітьми. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Книга допоможе побудувати свої відносини з майбутнім супутником, подивившись на це без "рожевих окулярів", сімейним парам - розібратися в конфліктних ситуаціях і зміцнити свій союз. Книга пропонує вам метод, який дозволить кардинально змінити ваше сімейне життя, зробити її щасливою і багатою. Книга ..
140 грн. 95 грн. Без податку:95 грн.
Книга про те, як завдяки математиці крутиться сучасний світ. Навіщо мені математика? Як мені це може стати в нагоді? У житті нікому і ніколи не доведеться обчислювати інтеграл! Дивно, але в епоху цифрових технологій багато людей так розмірковують і вважають математику абстрактною і непотрібною науко..
170 грн. Без податку:170 грн.
У книзі розглядаються вісім складових бізнесу - за кількістю елементів в уявній структурі, яку автор назвав трикутником Б-І, кожен рівень якого представляє життєво важливий аспект підприємництва. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Що, якби ви могли поєднувати гнучкість, адаптивність і згуртованість невеликої команди з владою і ресурсами гігантської організації? Не секрет, що в будь-якій області невеликі команди мають багато переваг: вони можуть швидко реагувати і приймати рішення без бюрократії і тяганини. Але при цьому компа..
220 грн. Без податку:220 грн.
Ця книга - захоплююча історія самої успішної інтернет-компанії у світі. Останнім часом фінансовий результат діяльності Google Inc. перевершує навіть найсміливіші очікування інвестиційних аналітиків. Цілеспрямованість, науковий талант, творчий пошук, сміливість і любов до експерименту засновників ..
280 грн. 240 грн. Без податку:240 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Ви розкриваєте в суспільстві інших людей і заводите розмову або ж замикається в собі і не можете видавити з себе нічого, крім кількох коротких фраз? Відчувати нервову напругу і невпевненість при спілкуванні з іншими людьми - це нормально, але важливо не дозволяти страхам зупинити вас. Кожен день ви ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожен з нас на тому чи іншому життєвому етапі відчував почуття невдоволення власним тілом. Нерідко це невдоволення грунтувалося не так на об'єктивних доказах, а на суб'єктивному сприйнятті. В результаті, ми ставали «в'язнями» власного тіла, і кожен день перебування в ньому здавався таким болісним, щ..
100 грн. Без податку:100 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожен з нас в той чи інший момент життя замислювався про те, що настав час щось змінювати. Але часто цього завжди щось заважало: «а як до цього поставиться партнер?», «Чи зможу я?», «Як зміниться моє життя після цього?». Все це могло позбавити мотивації робити подальші кроки. Саме для таких ситуацій..
199 грн. Без податку:199 грн.
Як говорити з ким завгодно і про що завгодно
Хіт Відсутній
Видавництво: Добрая книга
Захоплювалися ви коли-небудь тими щасливими людьми, які, здається, мають всі, про що тільки можна мріяти? Ви бачили, як упевнено вони виступають на ділових зустрічах і невимушено базікають на вечірках? У них найцікавіша робота, найкрасивіші супутники або супутниці, найкрутіші друзі. Але стривайте! ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Показано з 1 по 12 із 69 (всього сторінок: 6)