Меню
Ваша корзина

Мотивація

Видавництво: AlmaLittera
Хочеш жити так, як ніколи не жив - почни робити те, що ніколи не робив. Головна формула саморозвитку, яку можна звести до "східної мудрості" - НІ си. Саме до цього закликає Джен Сінсеро, автор культового бестселера, що вийшов в 28 країнах і проданого загальним тиражем 1 000 000 примірників. Її книга..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: Харвест
Психолог Михайло Лабковской абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливим і робити тільки те, що він хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здорового способу життя: звідки в нас усвідомл..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: AlmaLittera
Любов до цибульних кілець і смаженого м'яса не завадила Джен Сінсеро написати одну з найгеніальніших книг про звички. Можна довго намагатися, але так і не навчитися вставати о п'ятій ранку, робити зарядку і використовувати зубну нитку. Однак феноменальний талант автора цієї книги запускає потужний т..
85 грн. Без податку:85 грн.
Видавництво: Поликрафт
"Для того щоб бути лідером, титул не потрібен", - стверджує Робін Шарма, знаний і шанований у бізнесових колах консультант з питань особистісного розвитку. Він руйнує міфи про застарілі методи лідерства, а натомість вчить, як найповніше реалізувати свій лідерський потенціал та амбіційні плани і як, ..
95 грн. Без податку:95 грн.
Видавництво: Поликрафт
Те, чого ви досягли - це результат того, ким ви були, однак досягнення майбутніх цілей повністю залежить від того, ким ви вирішите стати, починаючи з цього моменту. Прийшов ваш час. Сьогодні найважливіший день вашого життя, оскільки від того, ким ви стаєте зараз (з урахуванням прийнятих вами ріше..
110 грн. Без податку:110 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
110 грн. Без податку:110 грн.
Мрій як жінка, перемагай як чоловік
Новинка Хіт
Видавництво: Свет
У своєму легендарному бестселері "Вчини як жінка, думай як чоловік" Стів Харві розкрив, що насправді чоловіки думають про кохання та стосунки, і допоміг мільйонам жінок налагодити особисте життя. У своїй новій книзі "Мрій як жінка, перемагай як чоловік" Харві знову розкриває чоловічі секрети, цього ..
60 грн. Без податку:60 грн.
Видавництво: BBDO
Олена Друма - автор бестселера "Ти - сама собі психолог" та трансформаційних курсів для жінок, практикуючий гештальт-терапевт і переможець міжнародних психологічних премій. Гроші - це не тільки засіб для досягнення цілей, це ще і енергія, яку ми можемо управляти. За допомогою численних вправ і пр..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Добрая книга
Захоплювалися ви коли-небудь тими щасливими людьми, які, здається, мають всі, про що тільки можна мріяти? Ви бачили, як упевнено вони виступають на ділових зустрічах і невимушено базікають на вечірках? У них найцікавіша робота, найкрасивіші супутники або супутниці, найкрутіші друзі. Але стривайте! ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Apgads Mantojums
Продовження бестселера «Магія ранку». Автор разом з колегами міркує про користь раннього пробудження для всієї родини. Практичні поради допоможуть змінити режим дня, збільшити продуктивність. Приділяйте занять по годині щодня, і ранковий хаос перетвориться в приємне час для спілкування з дітьми. ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожен з нас в той чи інший момент життя замислювався про те, що настав час щось змінювати. Але часто цього завжди щось заважало: «а як до цього поставиться партнер?», «Чи зможу я?», «Як зміниться моє життя після цього?». Все це могло позбавити мотивації робити подальші кроки. Саме для таких ситуацій..
199 грн. Без податку:199 грн.
Видавництво: Литера Нова
"Пристрасть і її лікування" продовжує серію книг "Медицина духу". Любовна пристрасть, на думку автора, може продовжити список хворобливих пристрастей, які призводять до атрофії волі. За своїм впливом, вона рівноцінна алкоголізму, куріння та наркоманії. Отже, спосіб її "лікування" повинен бути аналог..
107 грн. Без податку:107 грн.
Показано з 1 по 12 із 54 (всього сторінок: 5)