Меню
Ваша корзина

Ексмо

Як 1% зусиль допомагає зробити 99% роботи
Хіт Відсутній
Видавництво: Эксмо
Змініть лише 1% своїх щоденних дій, щоб вийти на новий рівень добробуту. Ви дізнаєтеся, як спілкуватися з колегами і керівником, щоб домагатися своїх цілей, успішно презентувати свої ідеї, все встигати. У книзі багато реальних кейсів. Коно Ейтаро - керуючий директор японського підрозділу IBM. Авт..
150 грн. Без податку:150 грн.
Шлях лідера, Стів Джобс
Новинка В наявності
Видавництво: Эксмо
Книга "Шлях лідера" Головні вислови про успіх, бізнес та життя. Стів Джобс Стів Джобс - один з найбільших підприємців 20 і 21 століття, людина, яка здійснила революції в багатьох сферах бізнесу. Джобс не лише був видатним лідером, а й блискуче формулював свої думки. Багато його висловлювань запам'ят..
145 грн. Без податку:145 грн.
Стань профі. 7 кроків, щоб стати професіоналом в мережевому маркетингу
Хіт Відсутній
Видавництво: Эксмо
Ерік Уоррен ділиться власним досвідом, призводить детально опрацьовані схеми розмов дистриб'ютора з потенційними клієнтами і розкриває такі тонкощі майстерності в мережевому маркетингу, які обов'язково зроблять вас професіоналом. Це книга для тих, хто хоче стати профі в мережевому маркетингу. Це ..
120 грн. Без податку:120 грн.
роби як жінка думай як чоловік
Хіт Відсутній
Видавництво: Эксмо
Чому навіть найрозумніші, успішні і привабливі жінки не завжди розуміють вчинки чоловіків і нещасливі в особистому житті? На думку автора цієї книги, провідного суперпопулярної в США радіопередачі, присвяченої взаєминам, проблема в тому, що жінки звертаються за порадою до інших жінок. Хоча чоловік к..
70 грн. Без податку:70 грн.
TED TALKS. Слова змінюють світ
Хіт Відсутній
Видавництво: Эксмо
Кожен, хто стикається з необхідністю доносити до оточуючих свої ідеї, брати участь в презентаціях, виступах і публічних заходах, просто зобов'язаний прочитати цю книгу. Нескінченні доповіді і похмурі лекції пішли в минуле, в сучасному світі у вас є всього кілька хвилин щоб донести свою думку до слу..
165 грн. Без податку:165 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)