Меню
Ваша корзина

Біографії бізнесменів. Історія бізнесу

Найбільший продавець у світі (1,2 частина)
Новинка Хіт
Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: BBDO
Nike - один з найбільш відомих світових брендів. Творець компанії - Філ Найт - один з найбагатших людей, хоча ще в юності він не міг собі дозволити купити кросівки Adidas. 50 років тому студент Орегонського університету і бігун на середні дистанції Філ Найт позичив у батька 50 баксів і почав перепро..
320 грн. 260 грн. Без податку:260 грн.
Книга допоможе побудувати свої відносини з майбутнім супутником, подивившись на це без "рожевих окулярів", сімейним парам - розібратися в конфліктних ситуаціях і зміцнити свій союз. Книга пропонує вам метод, який дозволить кардинально змінити ваше сімейне життя, зробити її щасливою і багатою. Книга ..
140 грн. 95 грн. Без податку:95 грн.
Книга про те, як завдяки математиці крутиться сучасний світ. Навіщо мені математика? Як мені це може стати в нагоді? У житті нікому і ніколи не доведеться обчислювати інтеграл! Дивно, але в епоху цифрових технологій багато людей так розмірковують і вважають математику абстрактною і непотрібною науко..
170 грн. Без податку:170 грн.
У книзі розглядаються вісім складових бізнесу - за кількістю елементів в уявній структурі, яку автор назвав трикутником Б-І, кожен рівень якого представляє життєво важливий аспект підприємництва. ..
90 грн. Без податку:90 грн.
Що, якби ви могли поєднувати гнучкість, адаптивність і згуртованість невеликої команди з владою і ресурсами гігантської організації? Не секрет, що в будь-якій області невеликі команди мають багато переваг: вони можуть швидко реагувати і приймати рішення без бюрократії і тяганини. Але при цьому компа..
220 грн. Без податку:220 грн.
Ця книга - захоплююча історія самої успішної інтернет-компанії у світі. Останнім часом фінансовий результат діяльності Google Inc. перевершує навіть найсміливіші очікування інвестиційних аналітиків. Цілеспрямованість, науковий талант, творчий пошук, сміливість і любов до експерименту засновників ..
280 грн. 240 грн. Без податку:240 грн.
- Вибудовування дійсно результативною комунікації. - Інструменти ясності для створення текстів, стовідсотково зрозумілих цільової аудиторії. - Розбір помилок, які допускає більшість пишучих (як навчитися бачити і правильно усувати їх). Ця книга про правильну і зрозумілою комунікації: як за допомогою..
360 грн. Без податку:360 грн.
Джим Коллінз, дивлячись поглядом вченого на мляві руїни колись здавалися непохитними, а нині канули в Лету компаній, задається питанням: як гинуть великі? Чи дійсно крах відбувається несподівано або компанія, не відаючи того, готує його своїми руками? Чи можна виявити ознаки занепаду на ранній стаді..
120 грн. Без податку:120 грн.
Шлях лідера, Стів Джобс
Новинка В наявності
Видавництво: Эксмо
Книга "Шлях лідера" Головні вислови про успіх, бізнес та життя. Стів Джобс Стів Джобс - один з найбільших підприємців 20 і 21 століття, людина, яка здійснила революції в багатьох сферах бізнесу. Джобс не лише був видатним лідером, а й блискуче формулював свої думки. Багато його висловлювань запам'ят..
145 грн. Без податку:145 грн.
Чернець, який продав свій феррарі
Хіт Відсутній
Видавництво: София
Як не стати рабом своєї роботи, заручником рутини, учасником нескінченної гонки за примарою достатку? Чи можна знайти комфорт, гармонію і щастя, не жертвуючи здоров'ям, нервами, відносинами з близькими? Як знайти шлях, який дозволить дійти до мети без втрат і розчарувань? Тут ви знайдете відповіді н..
45 грн. Без податку:45 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Історія скромного генія, який після смерті Стіва Джобса привів Apple до запаморочливих висот. Смерть Стіва Джобса в 2011 році завдала зяючу рану одній з найбільш інноваційних компаній в історії. Джобс був не просто легендарним засновником Apple і CEO компанії - він був живим втіленням глобального ме..
130 грн. Без податку:130 грн.
Показано з 1 по 12 із 38 (всього сторінок: 4)