Меню
Ваша корзина

Світ

Сила вашої підсвідомості
Хіт Відсутній
Видавництво: Свет
На Заході свого часу ця книга прославилася як бестселер. Вона являє широкому колу читачів можливість опанувати силою, яка викликає благоговіння, здатна творити чудеса і в той же час цілком доступна кожному розумній людині, оскільки перебуває не поза, а всередині кожного з нас. Навчіться у доктора Ме..
49 грн. Без податку:49 грн.
Мрій як жінка, перемагай як чоловік
Новинка Хіт
Видавництво: Свет
У своєму легендарному бестселері "Вчини як жінка, думай як чоловік" Стів Харві розкрив, що насправді чоловіки думають про кохання та стосунки, і допоміг мільйонам жінок налагодити особисте життя. У своїй новій книзі "Мрій як жінка, перемагай як чоловік" Харві знову розкриває чоловічі секрети, цього ..
60 грн. Без податку:60 грн.
Квадрант грошового потоку
Хіт Відсутній
Видавництво: Свет
Книга написана для людей, які готові зробити у своєму житті глибокі професійні і фінансові зміни з тим, щоб зробити крок з індустріальної ери в інформаційну. Для широкого кола читачів. ..
60 грн. Без податку:60 грн.
Багатий тато бідний тато Багатий тато бідний тато
Хіт Відсутній
Видавництво: Свет
Ця книга змінила світогляд не одній людині на планеті. Адже уявлення про гроші у багатьох громадян досить стереотипне і застаріле. Тому і живуть такі люди все життя працюючи на свої «пасиви», тобто машини, квартири і будинки, не вилазячи з боргів і кредитів. Роберт Кіосакі в своєму житті сам домігся..
50 грн. Без податку:50 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)