Меню
Your Cart

Дикое Поле в период раннего средневековья (тв)

Дикое Поле в период раннего средневековья (тв)
Новинка
Дикое Поле в период раннего средневековья (тв)
290 грн.
Без НДС: 290 грн.
  • Наличие: В наличии
  • Артикуль: 43431
  • ISBN: 9789661553339
В корзину

У книзі висвітлено ранньосередньовічний період історії Подонцов'я, дано опис пеньківської, волинцівської, роменської та салтово-маяцької археологічних культур, а також життя та побуту їх носіїв, відповідно: антів, сіверян та підданих Хазарського каганату. На основі археологічних розкопок, що проводилися на території Зміївського, Чугуївського, Первомайського та Балаклійського районів Харківської області, автор описує східнослов'янське язичництво раннього середньовіччя, розповідає про фортеці (городищах) та селищах Зміївщини середини V – середипи XI ст. У роботі розкрито основні моменти освоєння слов'янами лісостепових просторів Зміївщини. Особливу увагу приділено етнокультурним та одногенетичним процесам, що проходили на території краю в зазначений період часу.
Книга призначена для археологів, істориків, етнографів, працівників краєзнавчих музеїв, вчителів історії та студентів історичних факультетів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться історією рідного краю.
Ця робота послужить посібником вивчення вищезгаданих археологічних культур, історії Північно-Західної Хазарії, історії ранніх слов'ян Слобожан-щипи і східнослов'янської міфології.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Плохо Хорошо
Характеристики
Бумага: Белая
Год издания 2014
Издательство Литера Нова
Количество страниц: 560
Переплет: Твердый
Формат 245х175 мм
Язык Русский