Меню
Ваша корзина

Продажі. Закупівлі. Торгівля

Видавництво: Гуманитарный центр
Це четверта книга із серії "Психологія праці та організаційна психологія" відомих австрійських вчених Віденського університету Е.Кірхлера і А.Шротт - фахівців в організаційній та економічної психології. Способи вирішення проблем (індивідуально і в групі), моделі прийняття рішень, помилки і способ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
У книзі представлено оригінальний підхід до такої важливої ​​і часто обговорюваної в даний час темі, як психологія в рекламі. Автори часто поєднують сувору науковість свого підходу і орієнтацію на вирішення практичних завдань. Зміст може бути прямо використано для формування підходу до рекламного вп..
180 грн. Без податку:180 грн.
Якими є Механізми впліву реклами на індівідуальну и масово свідомість? Які ефектівні технології Використовують для діагностики І проектування рекламного образу? Чому рекламний образ є дінамічнім феноменом, что розвівається від фірмового стилю через соціальні уявлення до образів масової культури? На ..
110 грн. Без податку:110 грн.
Маркетингові комунікації здатні генерувати мільярди прибутку - але тільки якщо вони інтегровані якісно. Не вдаючись в зайві теорії, автор захоплююче, в легкій і доступній формі, на прикладі компаній, що заслужили світову репутацію гігантів маркетингу, пояснює основні принципи ефективності рекламних ..
200 грн. Без податку:200 грн.
Завдання маркетингу - управляти бізнес-стратегією компанії: виявляти можливості, розробляти і реалізовувати плани, які принесуть успіх на ринку. Гуру маркетингу Філіп Котлер проаналізував десять типових помилок, які допускають маркетологи, і дав поради, як їх уникнути і забезпечити успішний розвиток..
125 грн. Без податку:125 грн.
Це короткий, але вичерпне практичне керівництво розповідає про багаторівневому маркетингу. Концепція уроків, на якій заснована книга, розроблялася і вивірялася кілька років, що дозволяє автору впевнено стверджувати: використовуючи розглянуті в книзі приклади з практики МLМ, ви зможете працювати біль..
35 грн. Без податку:35 грн.
«Пропоновані в цій книзі рецепти порятунку від худого гаманця можуть стати основою для понімнія фінансових законів». Джордж Самюель Клейсона, автор книги, стверджує, що з часів Вавилона, найбагатшого міста світу, закони фінансового зростання не змінилися. Його книга є збіркою притч, які покликані..
120 грн. 85 грн. Без податку:85 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)