Меню
Ваша корзина

Персональний бюджет

Автор цієї книги – людина незвичайної і настільки важкої долі, що одного разу вона привела його на межу загибелі: у повному розквіті сил він подумував про самогубство, перебуваючи на межі відчаю, втрачаючи все – роботу, притулок, сенс життя. І ось з глибини відчаю він зміг піднятися до вершини успіх..
70 грн. Без податку:70 грн.
Видавництво: Поликрафт
Те, чого ви досягли - це результат того, ким ви були, однак досягнення майбутніх цілей повністю залежить від того, ким ви вирішите стати, починаючи з цього моменту. Прийшов ваш час. Сьогодні найважливіший день вашого життя, оскільки від того, ким ви стаєте зараз (з урахуванням прийнятих вами ріше..
110 грн. Без податку:110 грн.
Життя нелегка штука, питання лише в тому, що ви маєте намір з нею робити. Скарги, ниття і звинувачення не забезпечать вам майбутнього. Якщо ви прагнете до заможного життя, то повинні самі побудувати її. Ви зможете взяти на себе відповідальність за своє майбутнє лише в тому випадку, якщо навчитеся ко..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
105 грн. Без податку:105 грн.
Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Эксмо
Ерік Уоррен ділиться власним досвідом, призводить детально опрацьовані схеми розмов дистриб'ютора з потенційними клієнтами і розкриває такі тонкощі майстерності в мережевому маркетингу, які обов'язково зроблять вас професіоналом. Це книга для тих, хто хоче стати профі в мережевому маркетингу. Це ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Видавництво: BBDO
Олена Друма - автор бестселера "Ти - сама собі психолог" та трансформаційних курсів для жінок, практикуючий гештальт-терапевт і переможець міжнародних психологічних премій. Гроші - це не тільки засіб для досягнення цілей, це ще і енергія, яку ми можемо управляти. За допомогою численних вправ і пр..
80 грн. Без податку:80 грн.
Мрій як жінка, перемагай як чоловік
Новинка Хіт
Видавництво: Свет
У своєму легендарному бестселері "Вчини як жінка, думай як чоловік" Стів Харві розкрив, що насправді чоловіки думають про кохання та стосунки, і допоміг мільйонам жінок налагодити особисте життя. У своїй новій книзі "Мрій як жінка, перемагай як чоловік" Харві знову розкриває чоловічі секрети, цього ..
60 грн. Без податку:60 грн.
Як привести справи в порядок. Мистецтво продуктивності без стресу
Новинка Хіт -6 %
Видавництво: Манн, Иванов и Фербер
Це оновлене видання найвідомішої книги з особистої ефективності, перекладеної на кілька десятків мов. З її допомогою клубки ваших проблем розплутати набагато швидше: ви знайдете ясність свідомості і впорядкованість думок, навчитеся відокремлювати важливі справи від другорядних, вірно ставити цілі і ..
160 грн. 150 грн. Без податку:150 грн.
Видавництво: Попурри
Вам набридло витати в хмарах? Ви хочете вийти за рамки ефемерного позитивного мислення і вступити в світ необмежених можливостей? На сторінках цієї книги вас чекає перевірена часом і життям формула успіху, яка дозволить вам добитися всього, чого душа забажає, - але не за допомогою якихось абстрактни..
90 грн. Без податку:90 грн.
Ведення власного бізнесу дає підприємцеві величезні можливості по реалізації свого особистісного потенціалу та матеріальних амбіцій. Ніякі банківські вклади, високі оклади і премії не можуть зрівнятися по своєму потенційному доходу з результатами ведення власного успішного бізнесу. Книга консульт..
140 грн. Без податку:140 грн.
Історії успіху, головною «родзинкою» яких є відсутність початкового капіталу у майбутніх мільйонерів, завжди привертають до себе підвищену увагу. Результати людей, яким вдалося розгорнути протягом свого життя, направивши його в русло багатства, визнання, слави, надихають. Але почати свою справу, не ..
145 грн. Без податку:145 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (всього сторінок: 3)