Меню
Ваша корзина

Персональний бюджет

Видавництво: АСТ
Наші бабусі і дідусі заводили дітей, ледь їм перевалило трохи за 20. Мами і тата ставали батьками в тому ж віці, створюючи міцні і щасливі сім'ї. Нас виховували і ростили на стику часів, в важку епоху лихих і жебраків дев'яностих. Так чому ж сьогоднішнє покоління думає, що поєднувати роботу і сім'ю ..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: АСТ
Вам здається, що навчитися думати, як Шерлок Холмс, неможливо? Так ось - можливо все! За допомогою книги "Думай, як Шерлок", методів найвідомішого в світі детектива, ви розвинете: спостережливість, пам'ять, дедукцію, виявлення брехні, невербальне спілкування, інтуїцію, концентрацію, вміння слухати, ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Пора визнати, що річне планування неефективно: ми ставимо мети, а потім прокрастініруем, вважаючи, що в запасі достатньо часу. Але як зробити так, щоб ваш успіх не залишився в мріях, а придбав конкретну форму? Прискорити процес - ваш рік буде тривати 12 тижнів! Автори книги - практикуючі бізнес-т..
85 грн. Без податку:85 грн.
Це короткий, але вичерпне практичне керівництво розповідає про багаторівневому маркетингу. Концепція уроків, на якій заснована книга, розроблялася і вивірялася кілька років, що дозволяє автору впевнено стверджувати: використовуючи розглянуті в книзі приклади з практики МLМ, ви зможете працювати біль..
35 грн. Без податку:35 грн.
Чернець, який продав свій феррарі Чернець, який продав свій феррарі
Хіт Відсутній
Видавництво: АСТ
Як не стати рабом своєї роботи, заручником рутини, учасником нескінченної гонки за примарою достатку? Чи можна знайти комфорт, гармонію і щастя, не жертвуючи здоров'ям, нервами, відносинами з близькими? Як знайти шлях, який дозволить дійти до мети без втрат і розчарувань? Тут ви знайдете відповіді н..
40 грн. Без податку:40 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)