Меню
Ваша корзина

Як отримати 1000 від держави та використати їх в Книжній Імперії

Як отримати 1000₴ за вакцинацію та використати їх в Книжній Імперії покрокова інструкція

З 19 грудня 2021 року в Україні починають нараховувати по 1000₴ всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини. Цю суму не вдасться зняти, зате можна витратити на різні корисності, наприклад, на книжки.

І це чудово, адже книжки є найбільш доступним і затребуваним культурним продуктом для всіх українців. Немає значення, живуть вони у великих містах чи зовсім маленьких містечках, де не вдасться використати 1000₴ на абонемент у фітнес-клуб чи квитки у театр, книжки – найвигідніша інвестиція. Бо книжки – це знання, це розвиток, це дозвілля. Врешті-решт, книжки – це найкращий подарунок, особливо, до новорічних свят.

А вибрати книжок аж на 1000₴ і запастися затишним книжковим настроєм на кілька місяців уперед – хіба ж не грандіозна ідея? 
При цьому скористатися 1000₴ за вакцинацію, щоб придбати книжки на Книжній Імперії, дуууже легко. І зараз ми вам усе покроково розкажемо.

Крок 1. Відкрийте віртуальну картку єПідтримка

На даний момент зробити це можна в таких банках:

  • Monobank
  • Альфа-банк
  • Укргазбанк
  • А-банк
  • Ощадбанк
  • Приватбанк

Якщо у вас вже є рахунок в котромусь із вищезазначених банків, процес займе декілька хвилин. Просто зайдіть в банківський мобільний додаток (не забудьте перед цим його оновити) і знайдіть послугу відкриття картки єПідтримка. Подайте заявку – і віртуальна картка з’явиться у додатку.

Якщо ж ви не є клієнтом цих банків, рекомендуємо сходити до відділення банку або ж відкрити рахунок дистанційно, якщо банк дає таку можливість.

Крок 2. Подайте заявку на отримання коштів у Дії

Встановіть додаток Дія і згенеруйте сертифікат вакцинації, якщо раніше цього не зробили. А в період з 19 до 29 грудня 2021 року перейдіть в додатку у розділ Послуги і виберіть пункт єПідтримка. Вкажіть банк, підтвердіть, що вам є 18 років – і протягом двох днів гроші потраплять на ваш рахунок.

Крок 3. Виберіть книжки, оплатіть замовлення та насолоджуйтеся
 
Найцікавіший крок, правда ж? Наповніть кошик книжками, які бажаєте придбати на 1000₴. А потім перейдіть до сторінки замовлення і виберіть оплату онлайн. Вкажіть реквізити своєї картки єПідтримка та підтвердіть операцію.
 
Готово! Самі бачите – нічого складного. Зате скільки емоцій і скільки книгодарунків. Тож не бійтеся зв’язуватися з тисячею за вакцинацію – це все швидко і дуже просто. Замовляйте улюблені книжки, насолоджуйтеся самі і діліться з друзями святково-книжковим настроєм.

Найпоширеніші запитання від наших читачів

➤ Як діяти, якщо сума до сплати понад 1000₴? Чи можна доплатити різницю, коли загальна сума обраних книг перевищує 1000₴?

Наразі доплатити залишок з картки єПідтримка  – неможливо. Але ви можете розділити обрані книжкии на два замовлення, щоб одне з них відповідало сумі коштів на картці єПідтримка.

➤ Чи можна витратити кошти у декілька платежів?
Так. Можна оформити декілька замовлень в рамках доступного залишку коштів на картці єПідтримка.

➤ Чи можна оплатити замовлення карткою єПідтримка при отриманні, наприклад, у відділенні Укрпошти/Нової Пошти?
Ні. Оплату слід здійснити на нашому сайті, одразу при оформленні замовлення на книжки.

➤ Чи є часове обмеження на витрату 1000 гривень?
Так. На витрату 1000₴ є чотири місяці з моменту їхнього зарахування на картку.

➤ Що відбувається із залишком суми через 4 місяці?
Якщо через 4 місяці від дня отримання коштів на картці єПідтримка залишаться невитрачені кошти, вони повернуться до державного бюджету. Тож не зволікайте і встигніть витратити всі виділені кошти на цікаві книги.