Меню
Ваша корзина

Мотивація

Видавництво: Литера Нова
Флері розглядає хронічний сум не як особливість характеру, а як «погану звичку мозкової діяльності», «захворювання», яке піддається лікуванню. Це надія для всіх людей! І найефективніші ліки від цього захворювання, яке багато хто вважає «невиліковним» - це праця (причому праця за чітким розпорядком) ..
75 грн. Без податку:75 грн.
Видавництво: Литера Нова
Ніколи раніше в історії людина не виявляв такої слабкості волі, як зараз. У своєму прагненні підкорити природу і дістати максимум матеріальних благ, людина втратила владу над самим собою, розучився керувати своїми бажаннями і пристрастями. І в цьому, на думку Жюля Пейо, немає нічого дивного. Адже по..
100 грн. Без податку:100 грн.
Лінь і її лікування
Хіт Відсутній
Видавництво: Литера Нова
Незвичайність підходу доктора Моріса Флері полягає в тому, що він розглядає лінь не як особливість характеру, а як "погану звичку мозкової діяльності", своєрідне "захворювання", яке піддається лікуванню, як і всі інші. Яка надія для всіх лінивців! І найефективніші ліки від ліні, яку багато хто вважа..
80 грн. Без податку:80 грн.
Видавництво: Гуманитарный центр
Кожному з нас знайомі ситуації, коли ми звинувачуємо себе в тому, що щось зробили не так, або коли ми, боячись майбутнього важливої ​​події, позбавляємо себе необхідною сміливості. Це - цілком нормальні явища, але коли вони входять в звичку і позбавляють життя фарб, необхідно вживати заходів, і бажа..
115 грн. Без податку:115 грн.
Видавництво: АСТ
Вам здається, що навчитися думати, як Шерлок Холмс, неможливо? Так ось - можливо все! За допомогою книги "Думай, як Шерлок", методів найвідомішого в світі детектива, ви розвинете: спостережливість, пам'ять, дедукцію, виявлення брехні, невербальне спілкування, інтуїцію, концентрацію, вміння слухати, ..
120 грн. Без податку:120 грн.
Ця книга не допоможе вам розбагатіти, почавши свій бізнес з нуля, не зробить з вас супермать, мегадочь, і сина маминої подруги з вас ця книга теж не зробить. Зате ця книга допоможе побачити, як багато в світі жінок і чоловіків з проблемами, які насправді ніякі не проблеми. ... «Якщо щось стало сміш..
95 грн. Без податку:95 грн.
Ця книга - про ВАС. Про дівчаток, дівчат, жінок, бабусь (і навіть про чоловіків!), Які мені пишуть щодня, на чиї питання я відповідаю в особистих повідомленнях. Тут зібрані всі наші жіночі та загальнолюдські страхи: страх залишитися одній, страх старості, страх смерті, страх так і не стати хорошою м..
95 грн. Без податку:95 грн.
Чернець, який продав свій феррарі Чернець, який продав свій феррарі
Хіт Відсутній
Видавництво: АСТ
Як не стати рабом своєї роботи, заручником рутини, учасником нескінченної гонки за примарою достатку? Чи можна знайти комфорт, гармонію і щастя, не жертвуючи здоров'ям, нервами, відносинами з близькими? Як знайти шлях, який дозволить дійти до мети без втрат і розчарувань? Тут ви знайдете відповіді н..
40 грн. Без податку:40 грн.
Підсвідомість може все Підсвідомість може все
Хіт Відсутній
Використання величезних резервів, прихованих у підсвідомості кожної людини, дозволяє вирішувати найскладніші повсякденні проблеми, коли логіка виявляється безсилою. Розроблена автором цієї книги програма допоможе вам активізувати безмежні ресурси власного головного мозку, щоб змінити своє життя на к..
35 грн. Без податку:35 грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)